Offtopic

Bukvalno, Gruzija, Moldavija pa i Srbija i Bugarska ne mogu da žive od američkih firmi, firmica i remote freelancer-a. I još da je samo istočna Evropa, nego i Kina, Tajland, pola Azije, Meksiko, pola Afrike, doslovno you name it i tu su, od studenata na gap year, preko raznih preduzetnika i uhleba, pa do penzionera, i profitiraju na manjim troškovima svega.
Al kao to je kul, Britanci i Ameri kad dođu negde su expats, ostali su immigrants 😁
 
Jeste, i na to dodaj naše gastere koji se vraćaju (uglavnom u gradove, i to NS prednjači) i onda više i nije toliko jeftino.
 
Ako misliš na troškove života, kirije itd, svakako da za nas već dugo ništa ovde nije jeftino i tek sada neće biti, ali za Amerikance, a i za preduzetne Ruse iz Moskve i Peterburga, više od pola Evrope je jeftino, a kamoli Srbija.
 
Znaci dolazi nam 1993. Blago nama.

Opet ima da dodju dizelasi, sverc benzina iz Bugarske, puni buvljaci... Milina.
 
Veceras na RTS 2 , u 22:50 imate sudanski film "Umreces u dvadesetoj"...ko zeli moze da pogleda, za preporuku je
Gledao sam ga na Festu pre dve godine i mnogo mi se dopao, pogotovu ko voli Afriku i africku kulturu..
Inace zanimljivo je da je to tek drugi sudanski film u istoriji.. :)
 
Ma Sara je mama. Najjače od svega što su mi i Divlja i Muškarčina odlične za ESC, o njoj samoj da ni ne pričam koliko kida, ali opet mi je In Corpore Sano jača od obe.

Iskreno, kakva godina za srpsku muzičku scenu. Nekako kao da su ljudi dodali gas i počeli da se izdvajaju od ovih pjesama koje su najpopularnije u proteklih par godina, i drže se svog stila, što sa pjesmama. što sa spotovima, i pokazuje se da ima publika i za to. Bravo.
 
To je kečap pomešan sa crvenom farbom i himalajskom soli :D
 
Dobro, naravno (obožavam preciznost 😁), svakako se ne valja u svom menstrualnom odlivu hahah, nego kao ako nije voda dozvoljena direkt po sceni, ne bi bila ni ova smeša 😅
 
To bi Boško Hari Poter rešio magičnim naelektrisanim štapićem.
 
Da ponovim I ovde

hvala ti boze sveti petre sto zivimo u eri Sare Jo i Milice Pavlovic

🔥🔥🔥🔥🔥
 
Iskreno, kakva godina za srpsku muzičku scenu.
Da. Ove zadnje dve godine nekako traljavo i nekreativno dosta bilo.

Poslednje sto je bilo baš ludilo je bio album Ane Nikolic. Doduše i Replay i Behute su mi bile bas top pesme.

Ali sad je krenuo pun gas zadnjih meseci.

Jedva cekam album Sare Jo. A i Prijovicke 😅

Milica P dosla i popisala se po svima. 🔥🔥🔥🔥
 
A gde ti je tu Lukas sa novim hitovima i punom Štark arenom? 🙃

- Umetnica mora biti zdrava! Al' umetnik ne mora - našalio se Aca večeras na početku koncerta, aludirajući na stih Konstraktine pesme.
 
Provereno najbolja pjesma s Milicinog albuma, kakav megahit. Šećeru isto super. Zasad joj ide skroz dobro koliko vidim, nadam se da će tako nastaviti, nekako se njezine pjesme zaborave s vremenom za razliku od nekih drugih pjevačica.

Braja je najveći hitmejker na srpskoj sceni kroz sve ove godine! Koliko taj čovjek ima hitova, nema nitko drugi.

@omikron pa album Ane Nikolić je bio flopara 😔 nažalost.
 
Cela ova generacija mladjih izvodjaca od Milice P, Sare, Breskvice, Zoi, Angelina, Hurricane(Mada su one sada realno I najslabije)..

Dosta mi se svidja sve kako rade. Volim i Nuccija 😅

Ali mislim da se bas trude oko svega i puna podrska 👏👏👏
 
A ne znam, nije to baš megahit. Više je imalo tu trenutnu poplarnost najviše zbog teksta. Sad već zaboravljeno. S onim albumom prije toga je baš imala hitova koji i danas se mogu čuti.

Milica P. je dosad baš slaba bila na streaming platformama, nemam pojma zbog čega. Vjerojatno nije toliko popularna među ovom novom generacijom, a ni u dijaspori kao ovi ostali. Tanja Savić npr. je od "starijih" i razvaljuje. Mislim da Tanja i Prijovićka mogu komotno zakazati arenu u ove sljedeće dvije godine, imaju dovoljno hitova.
 
Back
Top