ro Rumunija 2022: WRS - Llámame

Malta isto mislim da neće.Mada mi nije jasan žiri koji Maltu uvijek stavi u top 10.Oni su jedino zemlja od 2010. koja je uvijek u top 10 kod žirija.
 
Malta isto mislim da neće.Mada mi nije jasan žiri koji Maltu uvijek stavi u top 10.Oni su jedino zemlja od 2010. koja je uvijek u top 10 kod žirija.
3ABEPA je u pitanju.
Malteški vitezovi uvek umešaju prste. :p
 
Hit mi je što se od ovoga na forumu pravio ne znam ni ja kakav paket i od pesme i od njihovog igranja, a na kraju očigledno veće šanse za finale od ovoga ima čak i ovde nevoljeni i prokazani Izraelac 😁
 
Ja svakako prije u finalu vidim Izrael nego ovo, iako mi je Izrael još i gori kao pjesma. Svakako najbolje da ne prođu ni jedan ni drugi
I Izrael sam zaboravio, horor od pesme.
 
Crni Rumuni! Od nacije koja je bila gotovo najuspešnija na Evroviziji i nisu propustili nijedno finale, dođoše u situaciju da godinama ne mogu da mu priđu. :oops:
 
Stefanu teško, on ima vestern pesmu i VPL za one niskostrasne. Dovoljno zapadno.
Sta je to VPL?
Inace, i Makijeze zasluzuje finale, a lako moze da izvisi od nekog drugog tipa :ro: :ge: :il:
 
Crni Rumuni! Od nacije koja je bila gotovo najuspešnija na Evroviziji i nisu propustili nijedno finale, dođoše u situaciju da godinama ne mogu da mu priđu. :oops:
Od 2018. se non-stop gube.
Ni sami verovatno ne znaju sto...
 
Meni je pesma kao pesma zarazna ali sa ovakvim nastupom mislim da nemaju šanse.
 
Slabo je ovo.
Meni se ovo u stvari dopada, a posto bih bio jedini, hteo sam da izbegnem linc. 🤕😁
E sad si me zaista iznervirao.. 🤬
Šta imaš i od koga sakrivati, koji đavo..
 
Back
Top