ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

Za tako sjajnu pesmu bas mi zao tako lenjog nastupa. Realno su zasluzili top 10, eveeeentualno top 5.
 
Ovo nije bilo samo njihovo divljanje - u 90% Evrope ti imas ogromnu podrsku Ukrajini medju narodom.
 
Ovo nije bilo samo njihovo divljanje - u 90% Evrope ti imas ogromnu podrsku Ukrajini medju narodom.
Pa na to sam i mislio. A plus što njih ima po cijeloj Europi puno više nego prije
 
  • Like
Reactions: FFM
Aj da vidimo kako će EBU da zauzda ukrajinsku dijasporu i "dijasporu". Ovi tvt poeni su bolesni. Žao mi je što nisu populi nulicu od srpskog tvt.
 
Znaci od ove godine Ukrajina je neprijateljski nastrojena prema tama. Mislim da vise nikada necemo dobiti poen od Ukrajine. Steta, Ruslana i Zeljko su bili veoma dobri prijatelji. Ukrajinci su nas tada hvalili, dali nam 12 poena te 2004 godine, kasnije Ani Lorak sa ukrajinskim timom sve najlepse za Srbiju. Izgleda da smo postali sada ozbiljni neprijatelji sa Ukrajinom.
 
Ovi izbacili malopre spot za pesmu i imate prav jednom da pogadjate o cemu se radi u spotu😂
 
Meni je najvise zao ovog novog supervizora. Pandemija, italijansko sunce, sad treba da se ubedjuje sa Ukrajincima da ne moze esc u Ukrajini
 
Ne vjerujem da su samo Ukrajinci glasali. Dobili su 12 bodova i od UK, Italije, Francuske, Njemačke, Španije.
 
Neka im ovo služi na čast. Za mene lično, najgori pobednik u istoriji ESC-a, skinuli su mi sa trona nesrećni Azerbejdžan iz 2011.

A za to što su "neprijateljski nastrojeni" prema nama govori o njihovoj sramoti. O rezultatima njihovog žirija ne želim ni da govorim, ono je tek da čovek pukne od smeha. Meni je žao što su dobili od nas 7 na tvt-u i iskreno se nadam da im nikada više nećemo dati ni boda.
 
Ovi izbacili malopre spot za pesmu i imate prav jednom da pogadjate o cemu se radi u spotu😂
Da radi se o tome da je grad sravnjem sa zemljom, u 2022. godini, imate li vi osećaja za bilo šta? Da li ste svesni šta se dešava.. 🥺
 
Meni je ovo među boljim pobjednicima od 2010.Samo su mi bolji Švedska 2012,Danska 2013,Švedska 2015 i Holandija 2019.

Ali pobjeda zbog politike je malo bacila sjenu na to.
 
Back
Top