rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Dominacija zirija mora da se smanji! EBU ce doziveti katastrofalne posledice, ako dopusti ziriju da pravi razne prevare i dogovaranja.
 
Jel se ja varam, ili sam pročitao ovde na forumu da je Konstrakta osvojila 13. Mesto?
 
Na spotify global listi danas je 13a, tacno


Mene ovaj njen uspeh malo podseca na onaj uspeh naseg davnog predstavnika iz SFRJ Danijela i pesma Dzuli za koju pricaju da je bila na top listama sirom Evrope.
 
Na spotify global listi danas je 13a, tacno

Da, za Spotify sam i mislio, za globalni chart. Ovi degeni sa neke ruske evrovizijske grupe na VKontakte navode neke zemlje koje su to isto ostvarile. Kalush su stavili među najbolje rangiranima(#38), a Konstraktu nisu ni pomenuli
 
dakle noći i noći, dane i dane sam proveo slušajući je u brojnim intervjuima. toliko toga može da se nauči od ove pametne i inteligentne žene. fascinacija mi je da svaki put, pa evo sad i u ovoj emisiji, čujem kako izgovara neke prelepe i prepametne stvari. milina za slušanje, za mozak, za dušu, za ono što ja jesam. hvala divna ženo! hvala ti do neba! ❤️
 
Ne pevaju baš svi, ali dosta ljudi je ukačilo refren:



Lepo je videti ljude odasvud posle 2 godine pandemije...
 
i samo da vam kažem nešto! teško će da uđe neko u njene cipele.
U tom smislu da, vrv teško, ali u smislu rezultata ne znam zašto ne bi, treba nam samo malo jača produkcija, dobra kompozicija i dobar vokal.. Ako Češka može 2018. možemo i mi..
 
Ne pevaju baš svi, ali dosta ljudi je ukačilo refren:



Lepo je videti ljude odasvud posle 2 godine pandemije...
Ahahahaha video sam se u videu, kada ovi pevaju, "Biti zdrava, biti zdrava" na 01:10 ja prolazim ogrnut našom zastavom u pozadini. 🤣🤣 Sa devojkom koja ima crvenu kosu.. Ona se inače videla na TV posle finskog nastupa, nju su prikazali kako skače sa zastavom..
 
Back
Top