rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Hvala ovoj divnoj i magicnoj zeni na svemu. Dosla, oprala ruke i pritisnula reset. Ovaj njen nastup ce postati kultan i u Srbiji i u Evropi. Bas mi je zao sto je dosao trenutak da se rastanemo od nje kao evrovizijske predstavnice
 
A Holanđani sa kojima sam gledao su u jednom momentu iz nekog razloga uključili na njihovoj tv na telefonu da gledaju i tamo je komentator/ka prokomentarisao/la da je ovo deo neke tri pesme, pa su me pitali šta je to zapravo, objasnio sam im za triptih, pa smo puštali, oduševili su se.. 🤩🎇
 
Možemo da se zezamo kako Konstrakta ujedinjuje Jugoslaviju, ali činjenica je da njena muzika spaja ljude koji su ratovali pre 30 godina.
Osim njenog nastupa i 5. mesta, pamtiću i kako je postala velika zvezda u Hrvatskoj preko noći, možda i veća nego kod nas...

Nadam se da Evropi neće trebati 30 godina da zakopaju ratne sekire...

Trenutno su veći varvari i divljaci od nas.




Pamtiću i kako je kod nas pobedila nakon početnog virala na TikToku.
Slično kao što su posle pobede Maneskin postali zvezde u Americi jer je obrada Beggin' stara 5 godina postala odjednom viral na TikToku...
TikTok je danas mesto gde se postaje zvezda.
 
Ima li nekih podataka o gledanosti ili je ipak bila previsoka za izračunati?
 
Znaće se danas popodne.
 
Dobra je bila gledanost, nešto veća od prošle godine.

PODACI O GLEDANOSTI PESME EVROVIZIJE 2022

Finale:
rejting 17,5%, šer 47,1%
1. polufinale:
rejting 8%, šer 20,8%
2. polufinale:
rejting 12,2%, šer 31,3%
 
Super je gledanost, pogotovo sto iako je Konstakta bila posebna, ona nije bila toliko poznata ranije. Plus prosecan Srbin bi vise otkidao i bio nalozen na primer da nas je predstavljao neko kao ovi Moldavci, nego nesto avangardno, kulturno i pametno kao Konstakta. Bravo!
 
I dalje mi je nasa najlepša pesma Oro ali najdraza verovatno In corpore sano.

Od ovih koje nisu bile u TOP 10 najbolje mi Loco loco i Ovo je Balkan 🤭

Od flopova najbolja In too deep.
 
I nama su dosta osporavali pobedu. Prvo pricali su kako je Marija lezbejka, i da smo zbog lgbt lobija pobedili, posle su pricali kako smo zbog politike pobedili, jer smo se samo godinu ranije odvojili od Crne Gore, pa je i to uticalo....uvek ljudi pricaju, tako da ne bih ni ovu pobedu Ukrajine toliko kanalio. Jednostavno narod je odlucio pobednika, kao sto je neko rekao, a ne ziri.
 
Osjećam malo PED isključivo zbog ove cijele sezone i osjećaja koji smo imali zahvaljujući Konstrakti. Baš sam joj sinoć poslao poruku, misleći da neće vidjeti od gužve, ali odgovorila mi otprilike kako joj je drago što su ona i ekipa dali sve od sebe a i što je narod tako podržao i bio ujedinjen, i da je to sve dovelo do rezultata. <3

A sad izvinite odoh da obrišem suze haha
 
Back
Top