rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Stvarno je izazvala ogromnu paznju mnogih, ja bih tako voleo i da nas sledeci predstavnik ostane na ovom hajpu, pa cak i vecem. Samo da idemo sve bolje i bolje.
 
Voleo bih i za JESC U JEREVANU da BUDE OVAKV OGROOOOMAN HAJP,DA BUDE NA RTS1 11.DECEMBRA,ODBROJAVANJE DO PRENOSA ,DA PREDSTAVNIK GOSTUJE PO SVIM ŽIVIM emisijma,da svi pišu i pričaju o njemu ISTO KAO O KONSTRAKTI,specijalne emisije,itd!TO JE MOJ NAJVEĆIIIIII SAN!!!!A I SVIM FANOVIMA ESC KOJI SU NESTRPLJIVI!
 
Ovo je bio one-time thing, teško da ćemo ponoviti nešto ovog tipa u skorijoj budućnosti. Pesma koja bude izabrana može biti hit, ali ovaj nivo viralnosti neće postići definitivno.
 
Voleo bih i za JESC U JEREVANU da BUDE OVAKV OGROOOOMAN HAJP,DA BUDE NA RTS1 11.DECEMBRA,ODBROJAVANJE DO PRENOSA ,DA PREDSTAVNIK GOSTUJE PO SVIM ŽIVIM emisijma,da svi pišu i pričaju o njemu ISTO KAO O KONSTRAKTI,specijalne emisije,itd!TO JE MOJ NAJVEĆIIIIII SAN!!!!A I SVIM FANOVIMA ESC KOJI SU NESTRPLJIVI!
Mislim da ce ti ovo ostati samo san, jer nikada jesc ne moze da dozivi nesto kao esc.
Cak i da pobedimo, nikada se nece postici neki hajp kao sto se postize sa esc i to je tako realno.
 
Last edited:
Nekako su se poklopile kockice, i dosao je taj vrhunac u hajpovanju. Nole podrzao sto je stvarno vrh. I ja mislim da ce biti tesko biti ovoliki hajp, ali nadam se da ce se pojaviti neko mnogo dobar i popularan koji ce uliti nadu za dobar rezultat kao i Konstrakta, a da pritom bude originalan, upecatljiv kojeg ce pevati i deca od 3 do 73 godina...sto je Konstakti uspelo.
 
Mislim da ce to ovo ostati samo san, jer nikada jesc ne moze da dozivi nesto kao esc.
Cak i da pobedimo, nikada se nece postici neki hajp kao sto se postize sa esc i to je tako realno.
Sto je i normalno, to je decje takmicenje, tu se pevaju decje pesme, to je za decu vise, nego za odrasle ljude.
 
Slažem se za manju bitnost JESC-a, osim što mislim da bi masa zemalja ubila da pošalje nešto kao Qami Qami na regularnom ESC-u 😁
 
Obratite posebnu pažnju na indijance :md: :ee: :lv: :ua:
jelena-karleusa.gif


rW4PUeCdcFVE9K5swiGYWX5I_a7D0F3HZcTe3wvChUSKBPPk1rOf2Oei8xqtROsEt76nP7Xo_ovgGm0A84P3dE8J.jpg
 
Svaka joj cast na svemu i ovde. Kako rekoh, preponosan sam na sve sto je uradila ove godine. Ovakvog predstavnika necemo skoro imati ali recept za uspeh se ne menja.

Videcemo sta ce biti u ponudi dogodine, svakako sve opcije dolaze u obzir.

Ona je jedina svetla tacka ovog ESCa.......sve ostalo, rekao sam vec sta sam imao.
 
Back
Top