Predlozi i utisci o forumu

Kada vam stigne mejl, on bude poput ovog na slici, uz objašnjenje da vam mejlovi stižu jer ste podesili Watch za određene teme. Na dnu mejla se nalaze linkovi na koje treba da kliknete kako bi vam se otvorila podešavanja gde možete da zaustavite slanje mejlova nadalje.

s8WymRT.jpg
 
Čisto da pitam establišment našeg foruma ili ti Gornji Dom Lordova :ROFLMAO:

da li bi ova mala, slatka i pomalo šašava formuska zajednica mogla da dobije najskorije jednu opštu chat temu ?

i pošto je odistinski i zdravo dobro visok datum mogu li se otvoriti i preostale zemlje koje nisu, mislim da ne treba baš čekati zadnji trenutak i neku zvaničnu vest od nekog, o nečem da bi se tema otvorila. Ionako su već svi potvrdili učešće ,nije li tako? :)
 
Čisto da pitam establišment našeg foruma ili ti Gornji Dom Lordova :ROFLMAO:

da li bi ova mala, slatka i pomalo šašava formuska zajednica mogla da dobije najskorije jednu opštu chat temu ?

i pošto je odistinski i zdravo dobro visok datum mogu li se otvoriti i preostale zemlje koje nisu, mislim da ne treba baš čekati zadnji trenutak i neku zvaničnu vest od nekog, o nečem da bi se tema otvorila. Ionako su već svi potvrdili učešće ,nije li tako? :)

Bice uskoro i chat tema, sportske teme, tema na kojoj se moze diskutovati o prethodnim ESCovima, itd........naravno i adekvatni podforumi.

A onda nakon toga stize i FSC na red.
 
Pozdrav svima konačno od mene! :D
Ja sam malo nepristojno odmah krenuo da pišem na italijanskoj temi, a da se nisam ni javio.
Lepo je što ponovo imamo ovaj veliki forum i za sada mogu da kažem da sve jako lepo izgleda. 👏

Elem, ja imam jedan problemčić koji verovatno @Miloš može da mi reši (možda i neko drugi).
Logovanje mi nikako ne pamti. Iako mi je čekirana opcija da mi upamti šifru i da ostanem automatski ulogovan, svaki put iznova moram da je ukucavam i da se logujem što me malo nervira. 😑
 
@Filhy Probaj sledeće korake:
  1. Izloguj se sa foruma
  2. Dok ti je otvorena početna strana foruma, otvori browser inspector (npr. za Chrome sa F12)
  3. U inspektoru klikni na tab Application
  4. Sa leve strane tog taba videćeš Storage -> Local Storage i Cookies; Obriši sve što je vezano za forum.evropesma.org desnim klikom na tu adresu foruma i odabirom Clear
  5. Klikni na Cache Storage desnim klikom i odaberi Refresh Caches
  6. Ponovo učitaj početnu stranu foruma i uloguj se sa štikliranom opcijom Stay logged in
  7. Pošto koristiš Yahoo email, možeš u svom profilu povezati Yahoo nalog sa forumom, tako da se ubuduće loguješ klikom na ljubičasto dugme Yahoo na login formi, čime bi izbegao da iznova ukucavaš korisničko ime i šifru. To se povezuje preko opcije Connected Accounts i klikom na dugme Associate with Yahoo (ovo je moguće i za GMail korisnike, korišćenjem dugmeta Associate with Google, a uskoro će biti omogućeno i logovanje preko facebook-a).
slxeiFt.jpg
 
MILOŠE
reci mi kakve su mogućnosti da produžiš vreme kada hoćemo nekom da odgvorimo ..ono pišemo post ,ubacujemo neki gif i tako ..
ili kad korigujemo i nadopunjeujemo svoj post DA OGRANIČENJE NE BUDE SAMO TRI MINUTA.

To je jako kratko barem meni za neke postove.

da li to generičko vreme je tako podešeno po difoltu ili bi ti mogao to da produžiš na minimum 10 minuta ili da bude neograničeno.
Zašto uopšte to ograničenje postoiji i kome služi da ograniči vremenski tajmnig za odgovor nekom i nadopunu i korekciju svoga posta?????
 
Produžio sam na 10 minuta. Ne može neograničeno iz praktičnih razloga i ranijeg iskustva, samo moderatori mogu duže. Nema potrebe da ispravljaš post koji si napisao pre 10 minuta, već napišeš nov. Dovoljno je to vremena da se ispravi neka sitna greška. Ako baš smatraš da treba nešto da se promeni u nekom postu, kontaktiraj moderatore.
 
Produžio sam na 10 minuta. Ne može neograničeno iz praktičnih razloga i ranijeg iskustva, samo moderatori mogu duže. Nema potrebe da ispravljaš post koji si napisao pre 10 minuta, već napišeš nov. Dovoljno je to vremena da se ispravi neka sitna greška. Ako baš smatraš da treba nešto da se promeni u nekom postu, kontaktiraj moderatore.
Hvala ti puno, da 10 minta je puna kapa.
hvala hvala hvala
 
Miloše
da li bi eventualno malčice preinačao koncept oko jedne teme tj njene pozicije na forumu.

Ako je to ikako moguće zamolio bih te a veruejm da to mišljenje ima većina na forumu, da temu koju ste nazvali

" off topic " ..što je u prevodu chat tema o svemu ... da ista bude prebačena u glavnu temu o evroviziji i bude stavljena među prve tri ...

Zašto ? Zato što je ovde zapostavljena i što mnogi ne okreću da bi to pronašli, nekako se nalazi u zapećku...

A ako bude prebačena ljudi bi više diskutovali, providili vremena i rekli po koju zanimljivu i van esca. Tamo im je to sve pri ruci.

Drugim rečima tako se toj temi daje veći značaj ,nego što je ovde, ..evo vidimo kao da ne postoji.
 
Na starom forumu je takodje bila u okviru opšteg potforuma baš zato što je "offtopic" u pitanju pa sve dolazi u obzir.

Trenutno ESC teme imaju primat jer je sezona u zaletu ali kada se ESC 2022 završi, ostale teme će biti mnogo aktivnije, uključujući i offtopic.

Nema potrebe mešati nešto što nema veze sa ESCom sa ESC temama. Zato smo i napravili zaseban potforum.
 
Ne može da ide u ESC forum. Vremenom će se ljudi navići, i ranije nam je bila niže. Akcenat foruma je na Pesmi Evrovizije, a ne sporednim temama. Ono što možeš je da kategorije koje te eventualno ne zanimaju skupiš klikom na toggle dugme koje se nalazi desno od naziva kategorije i tako za nijansu manje skroluješ nadole, a tu je i What's new stranica, kao i New posts gde su izlistane sve skorije poruke zajedno. Tu je i Forums -> Watched thread gde su ti prikazane samo teme na koje si pretplaćen.
 
OK..OK .. Sve 5 . Meni je forum i ovako prava žele bombonica...

inače malo mi neobično što ljudi ništa ne čavrljaju izvan esca.... a nije da ih nema... !
...biće aktivniji tu izvan glavne sezone.
 
Back
Top