Predlozi i utisci o forumu

@Miloš Da li je moguće ikako da se uvede fire 🔥 reakcija na post ?? Jedan izvesni popularni ESC forum koji koristi istu platformu kao i mi ima tu reakciju koju smatram prikladnom u mnogo više situacija nego 😍
 
Videćemo u narednom periodu da li dodavati.
 
El može i govance da se doda kao rekacija? U smislu "se**m ti se na komentar :poop: " To bi dosta obogatilo spektar emocija koji imamo :)
 
Ne može. Tu su smajliji kojima u kombinaciji sa tekstom može da se prenese emocija.
 
El može i govance da se doda kao rekacija? U smislu "se**m ti se na komentar :poop: " To bi dosta obogatilo spektar emocija koji imamo :)
Šta ste Vi ovamo došli da ponižavate narod?! Kako Vas nije sramota :coffee:🙏
 
Stize uskoro sve.
 
Posto ce ovo biti nova FSC sezona, ocekujem da bude preko 50 prijava. Ima nas starih, redovnih, koji smo ucestvovali u poslednjih 20-ak FSC-a (oko 30); bice povratnika plus ocekujem i nove forumase. Samo ne znam kako bi se organizovalo. Mozda 3 grupe; pf-a. 😁
Za prvi FSC bih voleo da tema bude nesto u evrovizijskom fazonu.
 
Ima jos jedna stvar koju je neophodno usaglasiti pre pocetka ali narod ce biti taj koji ce odluciti na kraju :)
 
Last edited:
Pretpostavljam koju, ali bice to sve kako treba. (y) Jedva cekam da se takmicim, uzivam, nerviram, ...
Mada mislim da FSC ne bi trebalo poceti bez jos jednog detalja. :unsure:
 
Da, ali mislim da se komentar odnosio na procentualno veći broj učesnika u finalu.
Ja sam zaboravio pravila, ali čini mi se da je prolaznost bila oko 50% od ukupnog broja učesnika u polufinalu, i, valjda, ne manje od 7 ili 8.
Ja mislim da ih sasvim dovoljno prolazi u finale i tu ne bih ništa menjao.
 
Dobro ti se čini. 50%+ pobednik prethodnog, Sad, u zavisnosti od broja prijavljenih se dalje određivalo.
 
Nadam se uskoro da pocinje FSC :D
I da krenemo od 0, sta briga nove forumase sta smo mi stariji slali 2010. :D
Sve iz pocetka pa polako :)
 
Sve ce ti biti jasno, samo da krene. Mozes da glasas kao ziri ili kao gledaoci. Sta vise volis da budes.

Ja sam za to da pesme ostanu, a da se pobede i plasmani krenu od pocetka.
 
Meni je svejedno da li ćemo ispočetka ili tamo gde smo stali, samo da pokrenemo priču
 
Back
Top