Predlozi i utisci o forumu

Ja mislim da je bolje da pesme koje smo slali ne slušamo iznova. Pogotovo što će onda krenuti sa gomilom pesama koje svi znamo. Meni je kod FSC-a najbolja stvar baš u tome da čujem nešto što sam nikada ne bih pronašao.
 
Apsolutno sam protiv da se kreće ispočetka, što se tiče FSC-a. Ipak su ta prethodna izdanja umnogome ostavila traga. Neka se resetuje samo poslednji FSC koji je organizovao tetsujin, ako se ne varam, neka se izbaci spisak pesama koje su do sada učestvovale i prosto da nastavimo tamo gde smo stali. Nikome neće zafaliti pesma za slanje, toliko ima izbora i toliko je širok dijapazon žanrova i pesama na svetskom nivou, da bismo se bavili reciklažom pesama koje su već učestvovale.
 
Upravo, najjače bi bilo da sad ljudi recikliraju sve moje silne pobedničke pesme i predstavljaju ih kao svoje. Nastaviti de se stalo, samo prilagoditi listu novim nickovima koje mnogi od nas sad imaju.
 
Konkretno ne znam koji si od svih nikova koje imam na spisku pobednika, ali po meni je mozda bolje da se zakljuci to jedno poglavlje.

Apsolutni pobednik je Leo Cezar sa 21 pobedom; drugo mesto je Stole sa 10; trece mesto je Djole89 sa 9...
Ukupno je bilo 76 razlicitih pobednika od toga 40 njih su imali 2 i vise pobede.
Cak i ja mogu da se pohvalim da sam bio poslednji novajlija pobednik i to na 200. FSC, jubilarnom. 😁😊
Posebno mi je drago da imam sacuvano 9. FSC specijalno izdanje.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Neće se praviti nikakva lista sa starim nickovima, niti novi dodeljivati ranije poslatim pesmama, već je dilema samo oko toga da li zabraniti da se šalju pesme koje su učestvovale ranije ili ne i to bi se odlučilo putem ankete koja će uskoro biti postavljena. U slučaju da zabranimo ponovno slanje tih pesama, možda se na spisku ostavi informacija na kom je to izdanju bilo, ali ne i ko je slao pesmu budući da niti su svi tu koji su bili nekad, a imamo i nove forumaše.​
 
Neće se praviti nikakva lista sa starim nickovima, niti novi dodeljivati ranije poslatim pesmama, već je dilema samo oko toga da li zabraniti da se šalju pesme koje su učestvovale ranije ili ne i to bi se odlučilo putem ankete koja će uskoro biti postavljena. U slučaju da zabranimo ponovno slanje tih pesama, možda se na spisku ostavi informacija na kom je to izdanju bilo, ali ne i ko je slao pesmu budući da niti su svi tu koji su bili nekad, a imamo i nove forumaše.​
To i jeste najbitnije pitanje. A to ko je sta slao nije bitno (mada to generalno ne smeta i ima kompletan spisak), mada meni jeste cisto da znam ko je taj forumas koji je poslao odlicnu pesmu. :)
Definitivno sam za to da se zabrane pesme koje su se ranije slale, tj. da se nastavi sa tim spiskom.
Pa ako je to "samo" problem, FSC uskoro stize. 🎤🎧😍
 
Očekujem pobedu opcije da se mogu slati i stare pesme tj. da se krene sve ponovo i nimalo se ne radujem zbog toga.
 
Nadam se da se to neće desiti. Apsolutno nema nijednog razloga da ponovo preslušavamo diskografije svetskih zvezda.
Posle dve godine pauze, nakupilo se sasvim dovoljno pesama koje nisu imale priliku da učestvuju. A da ne pričamo koliko ima pesama koje nikada neće doživeti svetsku pažnju i sa kojima možemo da se upoznamo jedino ako ih neko podeli sa nama na FSC-u.
 
Tako je. Evo recimo primer u tvom slucaju. Nikad ne bih cuo ovu pesmu koja mi je bas odlicna i u pf-u sam dao 12p, ali se nije plasirala u finale.
A takvih primera imam jos puno.
 
Slažem se Tinte.. Ili recimo pesma koju si ti slao...


Toliko me oduševila.. i evo koliko je vremena prošlo od tad... još uvek kad je pustim se sve naježim. A nisam uspeo da nađem audio snimak u nekom pristojnom kvalitetu. MIslim da je ni na deezer-u niti spotify nema.
 
Retko kad imam neka velika ocekivanja za neki visok plasman, ali za nju sam polagao nadu da bi mogla da bude tu negde 5-8. mesto u finalu, a nije se kvalifikovala. :(Mozda nisam trebao da saljem ovu uzivo verziju, ali meni se ovo bas dopalo (a i pesma je dugacka).
Hvala Boxy za podsecanje i lepo je cuti da se nekom dopada ono sto posaljem.(y)
Posto volim i da se takmicim, lepo je i kad se ostvari i lep rezultat.
 
Očekujem pobedu opcije da se mogu slati i stare pesme tj. da se krene sve ponovo i nimalo se ne radujem zbog toga.
Ne verujem u to, ali ajde, videćemo.
Znam da ima dosta novih forumasa koji nisu upoznati sa istorijom takmičenja, ali mislim da nema šanse.
 
A zar nije glupo te poznate pesme, ne vidim svrhu bolje da se otkriva nešto novo, zanimljivo.. Ja bih učestvovao kad bude to takmičenje najvrv..
 
Pa glupo jeste, ali opet svako može da šalje šta želi i/ili šta konkretna tema zahteva.
Zato i nisam za to da se kreće ispočetka jer ćemo dobiti mnogo pesama koje su već učestvovale i od kojih je gomila poznata svima.
 
Polako se navikavam na izgled foruma i sve više je top! Isprva nisam znao kako se šalje privatna poruka.:ROFLMAO: tokom slanja prijave za fsc uplaših se da nisam napisao post.
 
Jedno mozda pomalo glupo pitanje za administratore jer ne znam dali se moze koristiti tapatalk za bilo koji forum, ali dali se ovaj forum kao i prosli moze naci tamo?
 
Back
Top