Predlozi i utisci o forumu

Imam pitanje: gomila smajlija se prikazuju kao kvadratići, neki basic se vide, dok su pojedini bezbojni. Je l' to neki bag na desktop verziji?
 
Koji tačno smajliji? Koristite samo smajlije i emodžije dostupne u listi smajlija u editoru i ako se neki od njih posle ne prikaže, pišite da ispitam. Ponekad neko koristi neke smajlije i emodžije sa strane, a za njih ne mogu da garantujem da će se prikazati na forumu ispravno. Juče jeste rađen update na poslednju verziju forumskog softvera, mada ne bi trebalo da je to uticalo.
 
Svi oni sa foruma dostupni kada se piše post. Sada se (barem meni) pola toga ne prikazuje, osim par nekih kojih se naziru/vide i reakcija koje se vide kao i ranije.

1.png

3.png

4.png

5.png
 
Meni se drugačije prikazuju ti od Petra i Stefana, u boji, a ne tako, dok kod Marka ne znam koji je u pitanju, da li je sa foruma pa se nije prikazao ili neki eksterni. Uglavnom, samo kategorije Smilies i Flags su zapravo sličice koje se moraju prikazati kao takve, tj. smajliji, sve ostalo su emodžiji čiji prikaz može da varira od veb pregledača itd.
 
Uvek su se ranije svi forumski smajliji prikazivali, ali i meni su neki počeli da baguju i prikazuju se kao bezbojni i pojednostavljeni, negde od juče ili danas.
 
Ja imam pitanje o web aplikaciji, primecujem da ne dolaze notifications na mobu oko bilo cega, a nisam menjao nikakve settings. A i desilo se pre koji dan da poruka koju je tetsujin slao za fsc potsetnik, da ne stigne do skoro 24h kasnije.
 
Da, mogla bi se otvoriti tema o vaskrslim ''Pinkovim zvezdicama'' nakon par godina pauziranja ovog muzičkog show-a... Bukvalno je jedini vrijedan pažnje i pozitivan format i sadržaj za gledanje na Pinku u moru bluda i razvrata pa mi je baš drago što se ponovo emituje i snima, naročito što opet može biti dobra podloga kada je riječ o biranju kandidata za predstavnika Srbije na Dječijoj Evroviziji, u svakoj sezoni do sada se mogao izdvojiti barem po jedan ultra talentovan klinac koji bi sa pristojnom pjesmom mogao biti potencijal. :geek:
Kako se meni čini, pre ćemo dočekati drugi dolazak gospodnji nego vaskrsnuće Pinkovih zvezdica. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Pa zar nije počelo emitovanje nove sezone?
 
Nije. Počeli su da snimaju. A izgleda da je i to prekinuto.
 
Nema vam zvezdica jer rade novi projekat " izbor najboljeg benda " na nekom novom pinkovom insta kanalu i pripremaju veli Mitrović seriju " svih vremena" :ROFLMAO: a svaka do sada mu je propala ko žeton kroz poderane gaće ili nekako slično. Anti talenti da snime kvalitetnu seriju. Imaju taj glupi rilaiti koji gleda polusvet i krezava raja po Balkanu.
Ah da vratio im se i grand taman gde i pripada.
 
Pa nije baš tako. Ona prva serija kako se već zvaše, sa Ivanom Dudić je i bila gledana.
 
Zašto na ovom forumu nemamo (ili bar nisam primjetio) moderatora za ESC koji bi mogao otvarati teme zemalja? Primjerice u Litvi već imamo popis sudionika, a nema teme, dok recimo imamo temu za Poljsku s objavom kako su raspisali konkurs. Ovako je malo nespretno kad se s informacijama lovimo po općoj temi, umjesto da se otvore teme za sve države pa se tamo ostavljaju novosti. Preglednije bi bilo
 
Back
Top