Predlozi i utisci o forumu

Za sada ne, jer je forum već optimizovan za mobilne uređaje i funkcioniše kao progressive web aplikacija (možeš ga instalirati klikom na opciju install iz menija i onda imaš ikonicu na telefonu kao za bilo koju drugu aplikaciju), dok Tapatalk ima nekih nekih mana i retko se ažurira za Xenforo forum, a i nekih opcija koje postoje na forumu preko njega ne bi bilo.
 
E hvala, nisam znao da se moze instalirati, to je vec i bolje od tpta😄
 
Одлична екипа, свака част! Мој вршњак @Petar за мене је један од пет најлепших обријаних глава у Србији, па пуна подршка за мог брата! И остали чланови су пристојни, али нико као Петар.
 
Bilo bi dobro da se otvori tema "Ostalo" na Sportu. Ima i drugih interesantnih sportova o kojima se moze nesto napisati.
 
Hvala, btw kakva su pravila o postavljanju linkova ka drugim forumima. Jel to dozvoljeno ili ne?
 
Ne bi trebalo stavljati linkove, osim u nekim slučajevima kada je to možda neophodno. Ne znam kada bi bilo tako nešto potrebno.
 
A da li postoji bilo kakva šansa da se napravi tema u okviru FSC podforuma gde bi ako ništa drugo, forumaši postavljali Excel tabele sa rezultatima sa prethodnih izdanja FSC-a koji su bili na onom starom forumu? Hvala...
 
Ako ih neko ima, može mi poslati Excel fajl privatnom porukom pa bih video da kačim u tu neku zasebnu temu.

EDIT: Ja imam sačuvane atačmente sa starog foruma, a među njima ima i Excel tabela sa rezultatima FSC-a, s tim da su svi fajlovi bez ekstenzije, pa treba da dešifrujem šta je šta i sa kog izdanja, pa čim obavim to, okačiću i u toj novoj temi.
 
Last edited:
Možda bi mogla i tema za JESC u sekciji za 2022. pošto je potvrđen broj učesnika i već imamo tri izabrane pesme. :)
 
Biće otvorena u skorije vreme.
 
Да ли би могла да се отвори тема о Пинковим звездицама у подфоруму „Музичка такмичења и шоу програми“?
 
Da, mogla bi se otvoriti tema o vaskrslim ''Pinkovim zvezdicama'' nakon par godina pauziranja ovog muzičkog show-a... Bukvalno je jedini vrijedan pažnje i pozitivan format i sadržaj za gledanje na Pinku u moru bluda i razvrata pa mi je baš drago što se ponovo emituje i snima, naročito što opet može biti dobra podloga kada je riječ o biranju kandidata za predstavnika Srbije na Dječijoj Evroviziji, u svakoj sezoni do sada se mogao izdvojiti barem po jedan ultra talentovan klinac koji bi sa pristojnom pjesmom mogao biti potencijal. :geek:
 
Back
Top