Predlozi i utisci o forumu

Otvoreno je večeras nekoliko tema. Bitno da je imamo bar neke informacije o izborima, a ne da se otvore prazne teme u kojima bi se spamovalo a ništa korisno ne bi reklo.

U čemu je razlika između points i reaction score?
Points su vezani za dostignuća sa liste postojećih trofeja dostupne na https://forum.evropesma.org/help/trophies/ (u narednom periodu biće promenjena ta lista), dok je reaction score broj koji potiče od reakcija klikom na Like dugme koje se nalazi u donjem desnom uglu svakog posta.
 
Zanimljivo je kako se skoro nijednom nisu javno prozvali, ili sankcionisali forumaši sa neprimerenim komentarima, mislim na one od večeras koju su bili na granici rasizma, a brišu se postovi reakcije na iste (konkretno moj) na uz napomenu da ''komentar nije primeren''. Bilo bi dobro da se forum moderira ažurnije i doslednije.​
 
Brisani su i tuđi, ne samo tvoji.
 
Je l' možemo da dobijemo opciju da ignorišemo i sakrijemo temu? 🙈
 
Je l' možemo da dobijemo opciju da ignorišemo i sakrijemo temu? 🙈
Ne. Teme koje vas ne zanimaju ne morate pratiti (ako vam je slučajno bilo štiklirano pa vam stižu notifikacije o temi, postoji Unwatch opcija) niti otvarati.
 
S obzirom na to da je jedna osoba pravila probleme na temi o Dori, može li se on banovati, a mi ostali da nastavimo da benigno dramimo?
 
S obzirom na to da je jedna osoba pravila probleme na temi o Dori, može li se on banovati, a mi ostali da nastavimo da benigno dramimo?
Ma jok, eno ga u ❤️🤍💚 temi... Vređa mi "Žabare"... 🥺
 
  • Angry
Reactions: FFM
Je l’ ima možda netko ovakav problem na mobilnoj verziji foruma? Već neko vrijeme nemam ove opcije za uređivanje slova, fonta, odabira gifova, emojija i sl, odnosno ne može se kliknuti na to 🤔

F1CAFD7B-FF76-4413-BEA0-2D34B2825DED.png
 
  • Like
Reactions: Mrm
Je l’ ima možda netko ovakav problem na mobilnoj verziji foruma? Već neko vrijeme nemam ove opcije za uređivanje slova, fonta, odabira gifova, emojija i sl, odnosno ne može se kliknuti na to 🤔

View attachment 4108
Isto, na mobilnoj verziji, na kompu ne..
 
To znači da vam je uključen Toggle BBC Code. Idite na te tri tačkice na kraju, kliknite pa tu kliknite na ikonicu sa uglastim zagradama [ ] i onda ćete se vratiti u normalan režim.
 
Back
Top