Predlozi i utisci o forumu

Molio bih da administrator odstrani sve ove homofobe, jer svi ovi homofobi prelaze svaku meru i granicu! Molim vas znaci iskljucite ih!
 
Nema potrebe, ovo nije Severna Koreja. Samo ih ignorišite, neće vam život biti lepši, a ni lakši, jer ćete se sa takvim omalovažavajućim i pogrdnim stavovima svakako sretati na svakom koraku kroz život.
 
Pravila su uvek ista i svaka platforma ima svoj guideline koji je jasno naznacen ili bi bar trebalo da bude, sad isto tako neki rasista da se nadje ovde treba ga po tvojoj logici ignorisati!? Sta sve nece covek da procita ovde...
 
Nema potrebe, ovo nije Severna Koreja. Samo ih ignorišite, neće vam život biti lepši, a ni lakši, jer ćete se sa takvim omalovažavajućim i pogrdnim stavovima svakako sretati na svakom koraku kroz život.
Nazalost ja se celog zivota susrecem sa ovim i preko glave mi je. Otud i anksioznost.

Malo sto ima previse homofoba u rodnom Vlasotincu, sad mi jos i ovde fale.
 
Nema potrebe, ovo nije Severna Koreja. Samo ih ignorišite, neće vam život biti lepši, a ni lakši, jer ćete se sa takvim omalovažavajućim i pogrdnim stavovima svakako sretati na svakom koraku kroz život.
Evo bum i tebi jedan report jer sam lake ruke danas ! Poz
 
Zašto ja nikada nisam na forumu kada se dešava neka drama? p.s. gotivan nadam se da više nije na forumu, iako jeste da zajedljivo mrzi iz senke i pusti ljude da budu ono što jesu. A pošto ne mogu tamo da pišem odgovorio bih mu na odlazak jednim gifom:
Ne krivim admine jer, nadam se da su imali jake razloge zašto se to i ranije tolerisalo, ali moje mišljenje je da tome nema mesta na javnoj platformi. I ko je ta Josipa koju stalno spominjete?
wave-marija.gif
 
Josipa je forumasica iz Hrvatske i bila je do leta redovno aktivna ovde.

Sad kako je odjednom nestala ne znam...
 
@mahinalno Korektno ponašanje i prihvatanje opomena, te popravak ponašanja je nešto što se i od tebe zahtevalo, ali nijednu jedinu sugestiju nisi prihvatio, a sa druge strane konstantno prijavljuješ ostale, što privatno, što javno. Upravo zbog toga postovi će ti i biti brisani, a možda usledi i strože sankcionisanje, budući da si zvanično više puta opomenut. Niko nije dužan da trpi histerisanje preko iole razumne granice. Dodatna stvar je što i dalje ignorišeš upozorenja da ne treba da pišeš velikim slovima, više postova zaredom i spamuješ sa offtopic tematikom i gifovima. Kada se pretera, kao što ti radiš, izvesno je da će ti biti brisano i da ćeš češće biti opominjan nego neko ko ima više "kredita" od tebe. Za svoje ponašanje lično odgovaraš, i ne bi trebalo da bude povezano sa bilo kim drugim. Forum je zajednica dosta ljudi različitih profila i mora funkcionisati zasnovan na određenim kompromisima, a to znači da se mora imati na umu da ti neće odgovarati svi stavovi koje pročitaš, niti će nekima odgovarati tvoji.​
 
Ja sa neke strane razumem Miloša jer je teško ishendlovati sve. Slažem se da neki preteruju u diskusijama i ostrašćenosti ali definitivno je ovakvo ponašanje (ne)gotivnog nedopustivo. @mahinalno ne mislim konkretno za tebe. Tema za naš izbor je bila jako teška za čitanje što zbog spama što zbog konstantnih rasprava koje su išle u nedogled. Napadi takođe na nove članove kao što je @KONSTRUKTOR itd.. malo spustite ljudi loptu sve je ključ komunikacije :)
Edit: Pritom sto ljudi sto ćudi na forumu, svi smo ovde došli zbog muzike i zabave i da ohladimo glave od svakodnevnice. Manite se prepucavanja.
 
Zamerka je jedino bila u tome sto se odmah nije reagovalo na rasisticke i homofobicne komentare doticnog.

E sad to sto ti homofobi imaju problem sa homoseksualcima, njihov problem, samo neka idu sto dalje odavde i neka lece svoje frustracije negde drugde.

@mahinalno Mili, drzimo se zajedno, uz tebe sam.
 
Ja mislim da nije bas tacno da se nije reagovalo. Mislim da vecina nas i nije svesna kada se i na koji nacin reaguje. Verujem da moderatori foruma obracaju paznju na svaki post koji je prijavljen, ali to ne znaci odmah ban i odstranjivanje sa foruma. Prvo ide opomena (par puta), eventualno suspedovanje sa foruma na neki vremenski period, pa ako se ni nakon toga situacija ne promeni onda se prelazi na krajnje mere tj. banovanje sa foruma.
 
Kako god, ali napisano je vec da doticnom ovo nije prvi put da javno proziva homoseksualce. I da se nikad nece dozvati pameti.
 
Mrm da li ja tripujem ili si ti od skoro postao ogae član? Kako se dobija ta titula? 🙃
 
Back
Top