Predlozi i utisci o forumu

Pa ne znam za druge, ali ja ne ignorišem mržnju nigde. :)
 
Od toga skoro 10% otpada samo na Petra, VRISKA!

Uvijek kad su te statistike s brojem postova, sjetim se one vrh situacije sa starog foruma kad je Josipa. postala hero member
za jednu večer, L E G E N D A R Y
 
Na starom forumu smo imali prosek poruka po danu. Hvala Bogu da je to ukinuto, silne poruke nisam ispisao samo da mi se taj prosek ne bi povećacao, pa da posle pričaju okolo kako nemam život.
 
Jao a šta ću kad ne mogu da se suzdržim da ne kažem šta mislim o svemu! Sreća pa ne ulazim u teme pesama koje mi se ne sviđaju. 😂
 
Ja u teme pesama ulazim gotovo samo kad su probe, jer je opste poznato da sve pesme slusam odjednom a ne jednu po jednu kad izadju.
 
Član mahinalno je trajno banovan zbog konstantnog spamovanja, omalovažavanja i pokušaja da ostavlja neprikladne komentare na forumu uprkos režimu uređivanja poruka na kom je bio u poslednje vreme.​
 
Žao mi je ako je tome kriva moja jučerašnja diskusija... 😔
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Pa zašto @Miloš jel moralo bas tako? :(

Nažalost jeste. Za sve ovo vreme sam dobijao na desetine neprikladnih komentara sa njegove strane, oni naravno nisu odobravani, te je nakon dugog tolerisanja ovo bilo neminovno što zbog neprimerenog sadržaja, što pljuvanja po rukovodstvu foruma očekujući da to bude javno objavljeno. Nije povezano sa nekim komentarima konkretno, već se nagomilalo materijala koji se više nije mogao tolerisati.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Šteta. Ali drago mi je da se obaveštava javnost kad se neko likvidira jer ranije su ljudi samo nestajali bez objašnjenja.
 
Pitao sam se bas ko je ta osoba, koja mi se par puta nakacila bez ikakvog razloga, ali dobro, kasnije se to izgladilo, manje vise ignorisao sam njegove komentare. Zaista smatram da smo ovde radi zabave, pa i ako se ponekada nasalimo i ako postoje neke nesuglasice, treba ih resavati na fin nacin, a ne na nekilturan i prostacki. Zbog toga sam za to da se uvek eliminise neko ko je tu samo za to da bi provocirao vecinu ostalih forumasa. 👍🏻
 
Umeo je cesto burno da reaguje, ali mi je krivo sto je banovan jer smatram da nije losa osoba, samo nekad ne ume da izbroji do 10 pre nego sto nesto napise.
 
Back
Top