Predlozi i utisci o forumu

Ja spadam medju novije ucesnike na FSC-u i nisam za to da se ponovo salju pesme koje su bile do sada. Nema potrebe za tim, kada toliko ima pesama da se cuju. Svakako ucestvujem ovako ili onako.
 
Ni ja nisam za opciju gde će postojati mogućnost slanja istih pesama. Potpuno bespotrebno. Nije da smo se vratili posle 10 godina ili otišli na drugi forum.
 
Apsolitno razumem sve ljude koji ne bi da preslišavaju što već jesu.
Možda je najbolje rešenje da napravite ipak neki intermedijarni pristup.
Dakle koliko unazad nešto može i treba da ide, bez obzira da li se tu nešto ponavlja ili ne. Zašto ?
Pa jednostavno zato što će sigurno biti i novih članova koji bi se rado pridružili pa treba imati neki respekt i za tu činjenicu.
Oni nisu proživeli što vi već jeste.

Takođe poželjno i potrebno je da se obezbedi neki listing svih pesama koje su učestvovale, koji je jasan pregledan.

Jednostavno ne treba baš sve tako olako shvatiti " nastavljamo " tačno gde smo stali. Pa ne baš.
Ovo je ipak NOVI Forum. I dolaze novi ljudi.
Kontinuitet postoji, ali prekid nije bio mali, naprotiv.
 
Prekid je bio zbog više sile. Identično natjecanje se nastavlja. Uopće ne bi trebalo ići ispočetka nego nastaviti gdje smo stali.
 
Zdravo, zdravo slucajno sam naisao na novi forum, nije me niko obavestio, nebitan kao i uvek. Iako, sumnjam da cu previse vremena provoditi tu, hteo sam da mi account bude prisutan, a i da pozdravim sve forumske drugove :giggle:
 
Bitter odmah od prvog posta, vriska! 😂😂 I kako da te čovjek ne voli onda? 🥰
 
Zdravo svima, eto i mene. Istorija prošlog foruma zapisana je u mom diplomskom radu, koga bude zanimalo moći će da pročita čim bude zvanično odobren (jbg, korona usporava stvari). Tako da možete imati uvid u to kako su odabrani informanti predstavili narativ starog foruma.

Što se tiče novog foruma, moram da se naviknem na dizajn inače dosta dobro izgleda. Pohvale administraciji. Za to sam da se restauriraju i FSC i Srbovizija.
Prelamam se oko stava da li je bolje početi od početka sa spiskom pesama ili da se nastavi sa starim. Nekako mi je više u glavi misao da sve što je mrtvo treba ostati zakopano. A opet, s druge strane postoji ogromna šansa da se šalju svi ziceri koji su ikada slati - opet. Nikome se to ne sluša ponovo zato što se ne može kontrolisati šta ko želi da šalje, neko će baš biti u fazonu "e sad ja hoću da pošaljem ovo da vidim kako bi sada prošlo." Tako da, jedva prevagnuto, ostajem pri opciji da se nastavi sa starim spiskom.

ESC pesme još uvek nisam poslušao, čekam sve da se odaberu.
 
Pozdravljam ideju za nova takmicenja, a iskreno mislim da nesto sto je bilo zicer prije par god sada ne bi bilo. Iskreno ni ne sjecam se sta sam slao sve na fsc i ssc, tako da sto se mene tice moze sve ispocetka. Ne vjerujem da bi sad npr Lana del Rej osvojila visoko mjesto kad vise nije u trendu i sl.
 
Zdravo, zdravo slucajno sam naisao na novi forum, nije me niko obavestio, nebitan kao i uvek. Iako, sumnjam da cu previse vremena provoditi tu, hteo sam da mi account bude prisutan, a i da pozdravim sve forumske drugove :giggle:

Najbitniji najnebitniji forumaš :love::ROFLMAO:
 
Kako moze da se iskljuci da mi ne dolaze nikakvi mailovi oko toga da je neko komentirao na teme gde sam i ja? Koliko vidim na profilu sve mi je odstiklirano, ali ipak jos uvek dobijam i mailove i notifikacije.
 
Back
Top