Predlozi i utisci o forumu

Baš se potrefilo da smo odgledali bili skoro sve ESC i pao forum. Ostao je samo ESC 1956.
 
Mozemo nastaviti. Ima spisak sa svim pesmama. A naravno i spisak sa svim pobednicima.
Ali kako god, pesme cekaju, pa da pocnemo.
I ja sam za nastavak. Od nule bi mi bilo smor i vrv ne bih ucestvovao.
 
FSC se uskoro vraca svakako (u punom sjaju).

Inace, stvarno neverovatna koincidencija je da nam se sve ovo desilo bas tokom izdanja koje je nosilo naziv "2020" . Jos je tetsujin lepo hteo da kroz to izdanje zapravo zaboravimo na 2020. godinu, taman joj se blizio i kraj...medjutim 2020. je ipak zadala zavrsni udarac :cry:
 
Pozdrav svima, dugo se nismo videli.. Ako bude opet FSC, ja bih od 0 krenuo.. Ipak je proslo mnogo mnogo godina od pocetaka, nesto sto je tad bilo aktuelno popularno sad mozda i nije, nesto sto je bilo hajpovano sad nije..
 
Pozdrav svima, dugo se nismo videli.. Ako bude opet FSC, ja bih od 0 krenuo.. Ipak je proslo mnogo mnogo godina od pocetaka, nesto sto je tad bilo aktuelno popularno sad mozda i nije, nesto sto je bilo hajpovano sad nije..
Hm, ja mislim da bi bolje bilo da bude jedna tema gdje mogu da se šalju sve pjesme koje su već učestvovale, pa da tako ustanovimo kako bi prošle pjesme iz tog perioda...
Jer inače teško da bih i ja učestvovao da ide sve od 0, već sad imam tipa 30 pjesama koje bih slao, a kamoli da imam u ponudi sve one od ranije, ne znam kako bih izabrao :D
 
Hm, ja mislim da bi bolje bilo da bude jedna tema gdje mogu da se šalju sve pjesme koje su već učestvovale, pa da tako ustanovimo kako bi prošle pjesme iz tog perioda...
Jer inače teško da bih i ja učestvovao da ide sve od 0, već sad imam tipa 30 pjesama koje bih slao, a kamoli da imam u ponudi sve one od ranije, ne znam kako bih izabrao :D
+1

Na jednom drugom forumu smo imali slično takmičenje, pa ponekad bude dopušteno da se pesme ponavljaju. Moglo bi i ovde tako na primer jednom godišnje da bude specijalno izdanje gde se šalju pesme od ranije.
 
Pozdrav, društvo! Drago mi je da smo opet na okupu. 🤩
Zadnjih 8 mjeseci nisam uopće zalazila na forume pa hvala @Vax'ildanu što mi je javio da je ovaj oživio. Lijepo od oba Miloša što su odvojili vrijeme i što su uopće imali volju pokrenuti sve ispočetka, odlično izgleda!
I ESC sam zapostavila, nešto malo sam uspjela ispratiti, nedostajala mi je motivacija. Valjda će se to sada promijeniti.
 
FSC se uskoro vraca svakako (u punom sjaju).

Inace, stvarno neverovatna koincidencija je da nam se sve ovo desilo bas tokom izdanja koje je nosilo naziv "2020" . Jos je tetsujin lepo hteo da kroz to izdanje zapravo zaboravimo na 2020. godinu, taman joj se blizio i kraj...medjutim 2020. je ipak zadala zavrsni udarac :cry:
Da ahahaha. Inače, još imam rezultate polufinala tog FSC-a pa mogu staviti ako vas zanima. Iako se možda ne sjećate ni što ste poslali. Ja sam za to da se nastavi. Bezveze je da se ide ispočetka. Očuvajmo tradiciju. ;)
 
Pa nisam sigurna, pesme iz 2020. pretpostavljam.
 
Tetsujin, ja imam zapisano samo "2020", ali kad pogledam koju sam pjesmu slala - ništa mi nije jasno. :D
 
Drago mi je da je forum ponovo tu.
Jednostavno, bez njega ESC nema tu draž.
Da li smo spremni da oživimo Srboviziju? :love: Ovog puta samo za gradovima i opštinama iz Srbije (rezervišem Vrnjačku Banju) :p:D;)
 
Polako, nek smo dobili prvo forum, za to ostalo ćemo lako. :D
Mada bih ja pre zadržala da mogu i ostale zemlje bivše Jugoslavije, samo možda da se menja naziv.
 
Polako, nek smo dobili prvo forum, za to ostalo ćemo lako. :D
Mada bih ja pre zadržala da mogu i ostale zemlje bivše Jugoslavije, samo možda da se menja naziv.
Definitivno to.
 
To je to što kažem, naziv da se menja.
Što se FSC-a tiče, definitivno nisam za to da se ide skroz od nule, ali videće se već oko formata i svega.
 
Back
Top