Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Polufinala Novi Sad i Niš😍😍

To jedino ako se organizuje kao Melodifestivalen, sa nedelju dana razmaka. Može i Kraljevo...

Ling Long Pesma za Evroviziju ili Polimark Pjesma za Liverpool...
Haha, ranije se nisu ubacivali u sam naziv festivala, samo nam to fali. Ali znalo je da se vrti i po nekoliko različitih reklama u isto vreme, naročito na prvim izdanjima Beovizije.
 
Ja sam mislio da su prošle godine nakon proglašenja pobednika čekali Konstraktu onoliko da dođe jer je ona kao bila u šoku što je pobedila, a njen "Hor starih Latina" morao da se rastrezni iz grin ruma i upristoji za scenu 😅
Verujem da će i ove godine pobednik biti u šoku, jer nema izrazitih favorita.

Ne znam da li je bolje par minuta reklama ili da jedna kamera sve vreme prati pobednika...
...samo ne 5 minuta voditelja koji se snalaze kako znaju i umeju ponavljajući jedno te isto :LOL:
 
Nije baš pljuvao, ali nije bilo lepih reči za naše dosadašnje predstavnike
Mogu shvatiti da neko sa karijerom ima mišljenje o pjesmama, ali da neki tamo Princ ili Luka Blek komentarišu ljude sa ozbiljnim karijerama...ne ide.
 
Ne bih je te izjave uzimala za zlo.

Kod Luke je malo bilo "kiselo je grožđe" copium zbog 2016...

To jeste kompliment RTS-u da se sad prijavljuju umetnici kojima je Evrovizija do skoro bila dated ili trash...
 
Oće li se desiti neka dramica više 🥲
Prošle godine gorelo sve od Sara vs Smorja
2020 Hurikanke vs Andrija Jo
Sad ništa... Hajp ravan harizmi Mladena Lukića...
 
To jeste kompliment RTS-u da se sad prijavljuju umetnici kojima je Evrovizija do skoro bila dated ili trash...
Slažem se, ja da sam pop autor ili izvođač bukvalno se ne bih prijavljivao ranijih godina kad vidim na šta se svodio ceo izbor (Beovizije), a kad bih video PZE prošle godine, promenio bih mišljenje.
 
Što se tiče toga koja mi je najbolja pjesma, lomim se između Šajkače i Nađe (ne Nadie), njegova je baš u mom fazonu, pop pjesma, gitara i glas a la James Arthur plus trube, a njena je prelijepa, mladačka i emotivna i nimalo me ne bi iznenadilo da kupi i žiri i publiku (emotivno, ne finansijski), dok mi je trenutni izbor za Liverpul - Zejna. Njena mi je u 5 najboljih takođe.

Moraću da pratim ove nastupe u Jutarnjem i Šarenici da vidim kako se ko ponaša pred kamerama od ovih za koje ne znam kakvi su.
 
Jedno je ne prijaviti se, a drugo pljuvati javno ljude koji su išli ili pokušali ići.
Pa istina, al ne bih ja nazvao ni pljuvanjem niti uvredljivim to što dva relativno nepoznata lika koja smatraju za sebe da nešto vrede izgravaju dive, jedan rekao da smatra da ima bolju / ništa goru pesmu od onih koje su nas predstavljale, drugi kao ne zna imena i pokušava da se napravi da je kao iznad svog tog treša, meni to više ono Maraja Keri "I don't know her" momenti 😁
Imali smo i Aleksandru Radović beše sa cerekanjem na pomen Željka Joksimovića u kontekstu Evrovizije, pa sumnjam da bi joj iko uzeo to za zlo da se sad prijavi.
 
Moj top 10:

1.Princ
2.Zejna
3.Boris Subotić
4.Hurricane
5.Chegi i Braća Bluz bend
6.Angellina
7.Stefan Shy
8.Frajle
9.Egret
10.Filip Baloš
 
Oće li se desiti neka dramica više 🥲
Prošle godine gorelo sve od Sara vs Smorja
2020 Hurikanke vs Andrija Jo
Sad ništa... Hajp ravan harizmi Mladena Lukića...
Bolje ovako kada ima mnogo više od dva favorita. Te godine su džabe imali još 22 takmičara, a Andrija Jo realno nikad ni nije imao šanse da dobije.
 
Luka je bio napisao kao odgovor na nečiju prozivku na twitteru da je promenio mišljenje, što je logično, da nije ne bi se prijavio. Mislim da je neko čak i slao ovde, ali sad ne mogu da nađem.

On je prozvao evroviziju generalno, Princ nije prozvao evroviziju, ali je prozvao sve naše prošle predstavnike i rekao da su bili smeće, osim molitve.
 
Zanimljivo je da sam ja u poslednje vreme uvek "protiv" većine na forumu što se tiče Beovizije/PZE:
2018. pre takmičenja mnogi su bili za Maju Nikolić a ja nisam mogao da je smislim (sad da li je bila sprdnja ili ne više nije ni bitno), kasnije kao za Balkaniku, ja sam bio za Biber
2020. većina je bila za Hurricane, ja sam bio za Igora Simića
2022. većina je htela Saru Jo, pa tek posle nastupa Konstraktu, meni su top 3 bili Angellina, Zorja i Ivona
2023. većina je za Luke Blacka, ja sam za Baloša
 
Luka je bio napisao kao odgovor na nečiju prozivku na twitteru da je promenio mišljenje, što je logično, da nije ne bi se prijavio. Mislim da je neko čak i slao ovde, ali sad ne mogu da nađem.

On je prozvao evroviziju generalno, Princ nije prozvao evroviziju, ali je prozvao sve naše prošle predstavnike i rekao da su bili smeće, osim molitve.
Zamisli za Oro kazes da je smece. Pa blaaaam. I povrh svega snimis Ljubi ljubi doveka i Alal vera ej habibi i posle neko da te shvati ozbiljno.
 
Logično da će reći sad da je promenio mišljenje o Evroviziji jer se "promenio koncept Evrovizije", svestan je da će biti razapet 🤣 Ne znam sta se promenilo u konceptu u poslednje 2 godine otkako je to izjavio, ali ok 😅
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top