Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
U Jutarnjem programu predstavio se Duo Grand. Imaće muzičare na sceni i osmišljen scenski nastup, kažu važno je učestvovati, nisu previše entuzijastični.

TLukU1y.jpg


Aleksandar Simić

LozdZuK.jpg


Nenad Osmanović

1Xr9IMz.jpg


qc5Qe6F.jpg
Kako su samo inovativni. Dobrodošli u 2003.godinu.
 
Mora Olja da pregovara sa Vučićem da se izgradi neka arena srednje veličine koja bi služila samo za Evrovizijska dešavanja :love:
Tako nešto je potpuno neisplativo. Svaka dvorana mora i da se održava a i da dobrim delom vrati uložena sredstva. Već imamo dvorana koje mogu da organizuju festival tog tipa.
 
Ah, kako bi bilo lepo kad bi se neka aktivnost izmestila iz Beograda...
 
Dobro ako je tako 😞

Smirite malo strasti, nisam mislio baš bukvalno (y)
 
Neće na poslu kolege da slušaju pesme, ja sad pokušao da im pokažem koje su pesme izašle za takmičenje, 🤣 jedna koleginica kaže da je čula Zimi Zami Zumi jer joj ćerka od 7 i po godina peva to, ali nije znala da je to za Evrovizijsko takmičenje.. Ne sviđa joj se veli..
 
Najvažnija prednost studija je što onda troškove iznajmljivanja hale mogu da ulože u sam program.
Ako će iznajmljivanje hale da smanji budžet za program, bolje da ostane ovako.



Najvažnija mana je što nema mesta za publiku, pogotovu za brze pesme.
Ovo može možda delimično da se nadomesti publikom koja gleda negde izvan na video bimu, na primer na Trgu Republike, ne mora blizu Košutnjaka...

Osim toga, treba dosta vremena da pobednik dođe do scene. Prošle godine je taj deo bio malo neorganizovan, sada znaju za problem, pa će se sigurno bolje spremiti...
 
Osim toga, treba dosta vremena da pobednik dođe do scene. Prošle godine je taj deo bio malo neorganizovan, sada znaju za problem, pa će se sigurno bolje spremiti...
Ja sam mislio da su prošle godine nakon proglašenja pobednika čekali Konstraktu onoliko da dođe jer je ona kao bila u šoku što je pobedila, a njen "Hor starih Latina" morao da se rastrezni iz grin ruma i upristoji za scenu 😅
 
Pa zašto bi se smanjivao budžet kad mogu da nađu sponzore, valjda festival sa ovakvim renomeom može da namakne par kompanija u tu svrhu.
 
  • Like
Reactions: FFM
Teško se sad nalaze sponzori. A ako bi uslov bio da im reklame idu na ekranima tokom nastupa, kao nekad na Beoviziji, onda bolje ne.

TSAkbI1.jpg


elRDX2I.jpg
 
To sa ekranima se slažem, izgleda skaradno. Čak su trpali one virtuelne Kombank kugletine u kadar.
IMG_20230206_123048.jpg

Ima tu varijanti, valjda će se nešto sklopiti do sledeće godine. Šteta je da se festival održava u studiju, nije to taj osećaj ni u prenosu ni uživo rekao bih.
 
Koliko god mi bila lepa Prinčeva pesma, mada mi se ne sviđa onaj uvod, ne mogu a da ne kažem da je ova njegova pesma neko manje "sranje" od većine ostalih pesama koje su nas do sada predstavljale kao što je on sam jednom izjavio na instagramu
 
Koliko god mi bila lepa Prinčeva pesma, mada mi se ne sviđa onaj uvod, ne mogu a da ne kažem da je ova njegova pesma neko manje "sranje" od većine ostalih pesama koje su nas do sada predstavljale kao što je on sam jednom izjavio na instagramu
Jel i on pljuvao Evroviziju da ga se odreknem odmah?

@Miloš je u pravu, ne bih mogao podnijeti da se nacionalno finale zove Ling Long Pesma za Evroviziju ili Polimark Pjesma za Liverpool...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top