Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
U poređenju balada, Egret mi je 5 stepenika iznad. Ipak je on školovan sa Berklija, radio (i radi još uvek) za Buč Kesidi i Ivu Lorens.

Kao kompozicija mi zvuči ozbiljnije.
 
Jbt sad mi nešto tako dobro deluje da imamo teenage girl, sa aukustičnom gitarom tamo i ovako basic pesmom..🤩 Somebody pinch me..
 
Koliko je publika gadljiva na etno elemente spojene sa modernim zvukom najbolje je pokazala Ukrajina 2021. i još mnoge druge pjesme.
Ajde nemoj da porediš Perovića i Go_A, ko Boga te molim... 🙏Malo je, pa mislim, ono... 🥺😁
 
Opa, još se ljudi javlja za Nađu 😄 Isto mislim da je bolji izbor nego neki koji se spominju, ne znam, meni je sve u toj pjesmi lijepo i iskreno, i mene je kupilo.

E da, zaboravio sam reći da mi na plejlistu ide i Džipsi. Mene vozi pjesma, vi ste imali očekivanja pa se smorili, ja nisam očekivao ništa i nakon par slušanja mi se sviđa. Ne vidim je na ESC, ali slušaću je.

Što se onog klipa Filipovog za nastup tiče, obećava. Očekujem ga u top 5 u finalu, momak kida.
 
@Majsta94

Meni je na 6/10 sama pesma, ali sam napisao da sa boljim tekstom bi mogla na 7 ili 8, a takođe je jako bitna interpretacija kod nje, tako da to teško za dalje da se sada razrađuje..
I sad ćete me "ubiti" ali za nju je baš bitan stajling, jbg, realnost... 🤠
 
@Majsta94

Meni je na 6/10 sama pesma, ali sam napisao da sa boljim tekstom bi mogla na 7 ili 8, a takođe je jako bitna interpretacija kod nje, tako da to teško za dalje da se sada razrađuje..
I sad ćete me "ubiti" ali za nju je baš bitan stajling, jbg, realnost... 🤠
kakav tekst, ko će da prati to kada čovek peva 100 na sat
 
kakav tekst, ko će da prati to kada čovek peva 100 na sat
Hahah to pričam za moju ocenu, a za Evroviziju to na srpskom bi bilo baš risky, možda i nešto najriskantinije do sada...iskreno...
 
Hahah to pričam za moju ocenu, a za Evroviziju to na srpskom bi bilo baš risky, možda i nešto najriskantinije do sada...iskreno...
Kakve sad veze srpski ima :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Mrm stvarno si lud ko struja
 
Nađina pesma je super, ali nije za ESC naravno. Jedino joj želim dobar plasman ovde.
 
Nađina pesma je super, ali nije za ESC naravno. Jedino joj želim dobar plasman ovde.
A zašto nije za ESC?

Da ti neko ponudi sada The Common Linnets na srpskom jeziku na ovom takmičenju, da li bi ga uzeo za Srbiju za ESC u momentu?
Ne poredim Nađu sa tim, ali te pitam ovo, jer me nešto interesuje.. :)
 
Kakve sad veze srpski ima :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Mrm stvarno si lud ko struja
Pa za rezultat na ESC, misliš da bi "švedski dečaci" onako prolazili da su pevali na švedskom jeziku? Ajde realno.. :)
 
Mene Nađa podseća na Litvaniju 2018.
Na pesmu nisam obraćao pažnju uopšte dok nije nastupila na evroviziji, I tada me je kupila. Bez neke fensi odeće, igrača, samo pevanje I emocija koja te obuzima.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Pa za rezultat na ESC, misliš da bi "švedski dečaci" onako prolazili da su pevali na švedskom jeziku? Ajde realno.. :)
Pa šveđani možda i ne bi, mada nisu nikad ni probali

Mi smo već dokazali N puta da jezik ne utiče na rezultat, a svakako ogromna većina Srbije podržava da se svaka naša pesma peva na srpskom.
 
Da ti neko ponudi sada The Common Linnets na srpskom jeziku na ovom takmičenju
Ne znam kako si izvukao ovo iz toga što sam rekao da Nađina pesma nije za evroviziju?

I zavisi od pesme koju bi imali, to što su oni u pitanju ne znači da bi pesma opet bila dovoljno konkurentna. To važi za svakog izvođača.
 
Pa šveđani možda i ne bi, mada nisu nikad ni probali

Mi smo već dokazali N puta da jezik ne utiče na rezultat, a svakako ogromna većina Srbije podržava da se svaka naša pesma peva na srpskom.
Svašta, kakav je to pristup...to bi trebalo "promiksati" malo, pogotovu videti koja pesma, zašto ako Filip Balos može da izvede na primer to na engleskom jeziku, to ne bi i učiino.. :unsure: to je ono što zameram Portugalu ponekad, mada im je 2021. vrhunska na engleskom...
 
Svašta, kakav je to pristup...to bi trebalo "promiksati" malo, pogotovu videti koja pesma, zašto ako Filip Balos može da izvede na primer to na engleskom jeziku, to ne bi i učiino.. :unsure: to je ono što zameram Portugalu ponekad, mada im je 2021. vrhunska na engleskom...
Postavi pitanje obrnuto.

Zašto bi izvodio na engleskom kad može na svom maternjem jeziku, koji mu je prirodniji?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top