Ovo je baš bilo očekivano, punjenje od strane žirija i skoro pa ignor od publike. Pesma ima tu umetničku notu, a to je nešto što publika retko kad da prepozna.
Žiri ocenio kako treba ali onaj masakr od snimka je baš veliki kiks od strane produkcije.
Odfikarili mu pola nastupa!
Žao mi za Čehe. Već dve godine šalju jako dobre predstavnike ali su skroz izignorisani šta god poslali...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.