cz Češka Republika 2026: Daniel Žižka - CROSSROADS

Češka Republika
Не би ништа помогло да је наступао опет а требало је да наступа

Сјајан је био, гласао сам и за њега једном
 
Najlošiji rezultat koji je moj #1 ostvario otkad pratim Evroviziju:

2019 - 🏆
2021 - 3. mesto
2022 - 11. mesto
2023 - 🏆
2024 - 🏆 (pošto je Joost DQ Nemo mi je bio #1 u finalu)
2025 - 🏆
2026 - 16. mesto

Nisam razočaran doduše. Stojim i dalje iza toga da je ovo dostojno pobede. Rezultati su svakako wtf ove godine.
 
Ovo je baš bilo očekivano, punjenje od strane žirija i skoro pa ignor od publike. Pesma ima tu umetničku notu, a to je nešto što publika retko kad da prepozna.
 
Taj 😂 na temu gde uopšte ne priliči i samo tako bane... To i meni radi uz jednu drugu osobu koju sam već blokirala.
 
Tek sad sam vidio da bi i ove godine ispali u polufinalu da se pita samo publika 💀
 
Zato ne treba previše kukati na žiri. Svake godine ima odluka i koje nam se dopadnu i onih drugih.
 
cz Češka Republika 2026: Daniel Žižka - CROSSROADS
Back
Top