es Španija 2022: Chanel - SloMo

energija top, koreografija top, izgled top, pesma polutop. posebno mi se dopada sloMo koreo.
 
Propustili su mnogo sigurniju sansu za visok plasman, u vidu Terre. Sta reci, 70 % glasova govore dovoljno. Nije do Chanel naravno, ali neverovatno je kako su Spanci specijalisti da naprave atmosferu linca zbog Evrovizije. A za plasman, moze biti visoko, ali moze ici i kao Kipar 2021. Trenutno mi se vise cini da ide ova druga varijanta.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Mislim da su Španci napokon odabrali najbolje od ponuđenog, jer mi se čini da je ovakva pesma nešto što prosečna publika očekuje od Španije. Svakako, ne predviđam visok plasman, ali bolji nego prethodnih godina...
 
Ovakav fascinantan nastup podiže (prosečnu) pesmu u nebo. Majstorski su to odradili i ne sumnjam da će biti izvan top 10, leva strana skora svakako.
Od Španaca se ovo očekivalo poslednjih 20 godina, pa minimum.
 
I ja mislim. Sama pjesma po sebi nije neki ideal, ali je zapravo napravljena za koreografiju. Totalno plesna i bit će hit. Europa ovakve stvari voli.
 
Zar samo ja mislim da ovo ima lepe sanse za top 10? 😶
Po meni, kako je krenulo, i top 5. 💃
U prilog Španjolskoj što je godinama loša i napokon šalje nešto što svi očekujemo od njih.
 
Zar samo ja mislim da ovo ima lepe sanse za top 10? 😶
I ja isto mislim. Da vas podsetim samo da Chanel pre prvog nastupa nije nikome bila ni na kraj pameti, niko nije očekivao da bi imala bilo kakve šanse da pobedi. Nastup joj je već spreman za esc, ali očekujem da sve pokida još jače u maju i top 10 deluje vrlo izvodljivo.
 
Pff, loša pjesma upakovana u odličnu koreografiju i nastup. Ako ostane ovako loša godina možda i imaju šansu da izbjegnu bottom 5.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ja mislim da ovo nema šanse da završi u bottom 5, čak bih mogao da vidim ovo u top 10 kod publike ako ne dođe još koja pjesma u ovom fazonu do marta
 
Je l' to kao što Miki nije mogao da završi u bottom 5? :D
 
Ja mislim da ovo nema šanse da završi u bottom 5, čak bih mogao da vidim ovo u top 10 kod publike ako ne dođe još koja pjesma u ovom fazonu do marta
Pa sumnjam da neće biti još jedna makar pop girlie, još ako bude bolja pjesma od ove (što nije teško)
 
Je l' to kao što Miki nije mogao da završi u bottom 5? :D
A realno, Miki ostvario najbolji televoting rezultat još od 2011, tako da nisam omašio, e sad što su ukenjali onom lutketinom i glupi žiri koji mu je jedva 1 bod dao, to nije do mene 😂
 
Back
Top