es Španija 2024: Nebulossa - Zorra

Do nedelje i Lazanjine pobede, Zorra mi je na broju jedan. Meni ova pesma sad već odlična
 
  • Love
Reactions: Mrm
Do nedelje i Lazanjine pobede, Zorra mi je na broju jedan. Meni ova pesma sad već odlična
Dobro došao u klub "Zorra no1"... 🙌

Kako dobro ime za klub zapravo!
 
Minipop

zcSTphS.jpeg
 
Slažem se da je vokal ovde kritičan, ali i sa tim da ovo nije numera na ESC za vokal, za pokazivanje vokala...
 
Slažem se da je vokal ovde kritičan, ali i sa tim da ovo nije numera na ESC za vokal, za pokazivanje vokala...
Znamo mi sta ce biti pokazivano na nastupu ove pesme... Sve osim pesme. Steta. Pesmu volim ali vokala nigde a fokus nit je na pesmi, nit na njoj, nego na igracima koji pri tom ne rade nista posebno i inovativno. :/

Wow, uradio covek split, on i 90% drag kraljica ikada...
 
Slažem se da je vokal ovde kritičan, ali i sa tim da ovo nije numera na ESC za vokal, za pokazivanje vokala...
Nego za šta je tačno onda, Mrme? Samo za poruku koju neće razumjeti 99% novih gledalaca i slušalaca?
Nije ni Kaarija neki vokalista ali za onaj tip pjesme i nastupa mu neka glaščina i nije potrebna, ovde se i te kako čuje da žena baš slabo pjeva i to će većini ljudi pored golih guzica biti prvi utisak.

Što su više pjesme izlazile tako sam zaboravljao na ovu, i mislim da su sve šanse da se Španija vraća u bottom 5 ove godine. Dobra mi je pjesma, ali jednostavno, ima mnogo konkurentnijih.
 
😂😂
Zanimljivo kako ova rečenica nikad nije izgovorena u temi BL.
Aha pa da, ovo je 10/10, a on 3/10 🤭
Skontali smo jos odavno da mrm vrsi pozitivnu diskriminaciju ka starijim izvodjacima i izvodjacima tamnije boje koze, cak i one sa osetnim viskom kilograma. Sve od strane njih predstavlja kao nove Bohemian Rhapsody. Koliko puta je vec donosio zakljucke na osnovu izvodjaca, bez da su pesme objavljene. Covek bukvalno ocenjuje pojave.

Valjda su Baby Lasagna, Teya Dora i slicni previse obicne pojave za njegov avangardni ukus.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Pa BL ne bi smeo falširati, i skraćivati ispevavanja i krajeve, ja ono ne gledam kao joke entry, nego kao ozbiljan rock entry... Šta si se bre Makaroni na mene "naklatio", milsim ja volim diskutovati, tako da nema, no problema.. 🙂

Nego za šta je tačno onda, Mrme? Samo za poruku koju neće razumjeti 99% novih gledalaca i slušalaca?
Nije ni Kaarija neki vokalista ali za onaj tip pjesme i nastupa mu neka glaščina i nije potrebna, ovde se i te kako čuje da žena baš slabo pjeva i to će većini ljudi pored golih guzica biti prvi utisak.

Što su više pjesme izlazile tako sam zaboravljao na ovu, i mislim da su sve šanse da se Španija vraća u bottom 5 ove godine. Dobra mi je pjesma, ali jednostavno, ima mnogo konkurentnijih.
Pa dobro neka bude, neće biti ni prva ni poslednja u mom top 5, a da završi u bottom 5..jaka posla.. :)
Meni ovo kad bi bilo idealno vokalno, ne bi bilo simpatično i prijemčivo koliko je sada, hehehe :D
 
Last edited:
U tom slučaju, tvoje kritike ostalima nisu ni najmanje merodavne, nalaziš dlaku u jajetu Teyi, Lazanji i većini drugih, a ova izbotoksirana bakuta ti je sinonim za kvalitet i nekakvu prijemčivost. Ok, legitimno je da ti se samo dopada iz nekog razloga, ali jednostavno ne ide da maksimalno potcenjuješ druge, mahom kvalitetnije i produkcijski i vokalno vrlo očigledno bolje pesme. :ROFLMAO: (nije napad na tebe, samo čisto opažanje). ;)
 
Ova tema: "Mrm u sudnici"

Sudija: Marko
Tužitelj: Choda
Porota: Djole89, Petar, Majsta, Ro
Okrivljeni: Mrm
 
Last edited:
Dobro, ajde ne pravi sad baš žrtvu od sebe opet.

Nitko ti tu ne presuđuje ni ništa slično, samo sam skrenuo pažnju na očigledna dvostruka mjerila. Po pjesmama poput RTTD skačeš već mjesec dana kao "vokal, vokal, treba bolji vokal", a kod Zorre isti nije bitan jer "nije u centru pjesme" i jer ti se pjesma sviđa. I okej, savršeno je legitimno da ti se jedna sviđa, druga ne, al' nemoj nam onda prosipati nekakve lekcije o važnosti vokala ako za sve učesnike to ne vrijedi jednako.

Ali ako ti misliš da to nije smiješno i besmisleno, onda okej.
 
Poanta je što je ESC tako i koncipiran (meni bi bilo bolje da nije) da i nije kod svakoga bitan podjednako vokal..

A što se tiče konstantnog NEČEG lošeg od mene prema RTTD, neka izvuku sve moje loše poruke, preteruješ Makaroni, ne razumem ovo danas odjednom ovde, šta se zbilo?
 
Back
Top