ch Švajcarska 2022: Marius Bear - Boys Do Cry

Pa Švicarci i trebaju nekad da pošalju nešto na Italijanskom, de je ravnopravnost bre
Pevali su na italijanskom desetak puta, ali u ovom veku samo jednom, 2008. u Beogradu, kada nisu prošli u finale sa "Era stupendo".
 
Koje razoračaranje od Švajcarske,nakon dva TOP 5 rezultata sa She got me 2019 i Tout l'univers 2021,kao i takođe vrhunske Repondéz-moi koju su odabrali za 2020.pre otkazivanja,sada sam očekivao vrh i pobedu,kad ono dođe ovaj smor od pesme!Sada čekamo Belgiju,Kipar,Grčku ili Azerbejdžan da nam možda daju ovogodišnjeg pobednika,jedno je sigurno:Švajcarska to,nažalost,neće biti!
 
Jao kako mi je drago kad se ove izvikane zemlje ispale 😍
Kao da, okej je, ali moli se za top 10, ništa više po mom mišljenju.
A ovaj refren plagijat teški znači čuo sam ga negde pre sigurno i na vrh mi jezika...
 
Mislim da ovoliko negativna reakcija proizilazi iz velikih ocekivanja nametnutih protekle 3 godine, slicno kao sa Bugarima (ali u manjoj meri doduse)

Naravno da nema govora o pobedi, ali neki solidan plasman, eventualni top 10, moze biti svakako.
 
Znaju da naprave nastup + lakse polufinale + ziri
 
Oni su u prvom polufinalu? Uvijek miješam njih i Belgiju u kojem su.

Ne znam, ne vidim ni da žiri ovo previše podrži. Tekst pjesme mi je isto krš. Daje mi vajb jednocifrenog broja bodova publike 😄
 
Oni su u prvom polufinalu? Uvijek miješam njih i Belgiju u kojem su.

Ne znam, ne vidim ni da žiri ovo previše podrži. Tekst pjesme mi je isto krš. Daje mi vajb jednocifrenog broja bodova publike 😄
Pa moguce, pogotovo sto Svajcarska nema "dijasporu" i slicno
Mada ne znam, nekako ziri uvek ispostuje neku ovakvu pesmu, mada ima bas dosta balada ove godine pa bi neko i mogao da podbaci

Inace, podseca refren na Somewhere only we know
 
Ljudi su prošle godine govorili isto za Austriju. Lakše polufinale + žiri + nastup. Videli smo kako se završilo. Šanse za finale su baš male.
 
Ljudi su prošle godine govorili isto za Austriju. Lakše polufinale + žiri + nastup. Videli smo kako se završilo. Šanse za finale su baš male.
A dobro ali vise ima suprotnih primera, ovo je samo ta Austrija

Moze doziveti ovo neki momentum tamo
 
Prvi utisak je takav da je ovo, kako se ovde na Forumu moze cuti, lepo, ali dosadno.
Kod ove pesme se sustinski nista ne desava, ravna, a vokal mi nije ubedljiv. Mozda ce uzivo uspeti da prenese tu neku emociju i biti uverljiv, pa da raznezi ziri i publiku (kao Irska 2018).
Za sada su po meni na granici za finale.
 
dao sam joj drugu šansu noćas ( ovo mu dođe kao night session, ove noći dajem nekim pesmama drugu šansu), i.. ne ide.. lepo, ali.. za uspavljivanje.
 
Back
Top