ch Švajcarska 2022: Marius Bear - Boys Do Cry

Nagađalo se da ide neka Teya, a to je Thea Devy. Iako sumnjam da je istina, ona je demantirala valjda. Čuo sam joj tu pjesmu i nije baš nešto, iako mi je bolja od ovog
 
Da, sad slušam tu Ex Me, za ovog svakako izmislila dobar entry.
 
Meni ovo sad baš prijalo kad sam pustio, ipak je lijepa pjesma, ali u rezultatskom smislu mislim da se zaista nemaju čemu previše nadati. Lijep je onaj kraj kad dječak skine šljem i promrmlja boys do cry :)
 
Lepa pesmica. Nepretenciozna i fina. Meni se dopada, mislim da će mi biti dosta visoko u ovako jadnoj godini, kada govorimo o kvalitetu pesama.

Rezultatski - potencijalno finale i tamo verovatno bottom 5.
 
A od kud to da Luka Hani sad nastupa za Nemacku? Sta, isti jezik se tamo govori pa moze a?
 
Nije mi upecatljivo, nema nista da se izdvoji, voleo bih da barem nesto dolazi do izrazaja, ali ne vidim sta bi moglo...
 
Meni je ovo možda i najveći grower. Od “meh” dojma mi se pjesma relativno brzo ušuljala u top 10 i baš je volim sad 🤗
 
Meni je na prvo slušanje legla. Mnogo mi se sviđa njegova boja glasa. Neko reče muška Viktorija, baš mi taj vajb šalje pesma.
 
Meni je ovo i bolje od prošlogodišnje Viktorijine pjesme.
 
Ovo mi je možda najgora pjesma ove godine, i pjevač mi je iz nekog razloga iritantan pa možda zbog toga.
 
Minipop

b7Xryrv.jpg
 
Ova Gjonova pesma uopšte nije loša, mada bi bilo previše da tri/dve godine zaredom bude predstavnik.

Nije mi jasno kako su izabrali ovo? Video je lep, ali me muzika podseća na božićne reklame à la John Lewis. Swiss will cry, ne vidim ih u finalu.
 
Ova Gjonova pesma uopšte nije loša, mada bi bilo previše da tri/dve godine zaredom bude predstavnik.

Nije mi jasno kako su izabrali ovo? Video je lep, ali me muzika podseća na božićne reklame à la John Lewis. Swiss will cry, ne vidim ih u finalu.
Ono je fejk njuz, nije se Đon prijavio
 
Back
Top