ch Švajcarska 2022: Marius Bear - Boys Do Cry

Marius će učestvovati na ESC koncertu u Madridu, što će mu ujedno biti i jedini nastup na predevrovizijskim koncertima. Sa njim se broj učesnika u Madridu izjednačio sa brojem učesnika u Amsterdamu, odnosno brojka je trenutno na 28.​

lvyp1IY.jpg


Uživo izvođenje na švajcarskoj televiziji RSI

 
Odličan je i uživo. Moja naklonost prema ovoj pesmu prešla je u obožavanje. :love:
 
Pesma kao pesma mi je fina, uzivo izvodjenje mi je isto kao i studijsko, ali kad uporedim sa ostalima, ne ostavlja mi tako dobar utisak. Nekako mi nije takmicarski nastrojena.
Ovo mi tako pase da pustim kad napolju pada lagana kisa uz kafu, dok slazem slagalicu ili citam knjigu ili dok pisem komentare na ovom Forumu. :)
 
Fino, fina pesmica, poetska. Meni je ovo dopadljivo. (y)
Mada, ako bih poredio sa nekom pesmom od prošle godine, ovo bi mi najviše bilo slično gruzijskoj pesmi "You", po toj laganosti i neobaveznosti (pominju se i mountains, rivers), samo što je ova :ch: pesma ipak modernija. Ko zna, možda će Duška opet da se oglasi sa: 'ajmo ljudi, buđenje! Ima još programa. :ROFLMAO:
 
Marius u Madridu

 
Evo harizmatičnog pevača

 
Stoji stav da mu malo manjka harizme, ali mislim da ipak ne u tolikoj meri da može eventualno uticati na rezultat. Ako dobro iznese pesmu, a verujem da hoće, ne bi trebalo da bude problema.
 
Stoji stav da mu malo manjka harizme, ali mislim da ipak ne u tolikoj meri da može eventualno uticati na rezultat. Ako dobro iznese pesmu, a verujem da hoće, ne bi trebalo da bude problema.
Ne bi me cudilo, ziri mahom voli takve pesmice...
 
Zašto je odjednom pao na 40. mesto na kladionicama? Onaj jedan broj je otišao na 5167, a kontam da što manji brojevi, to veća pozicija. Jel moguće da kladionice baguju nekad ili su samo ljudi odjednom shvatili da je ovo jako loše?
 
Baguju kladionice, ne funkcionise to tek tako. Uostalom sve te promene su vezane mahom za one bet markete
 
U zadnje vreme sam primetio da kad ne mogu da zaspim, ova pesma mi dodje kao dobra uspavanka :LOL:

Elem, salu na stranu....nije losa pesma ali ogroman pad u kvalitetu u odnosu na Gjona.

Verujem da cemo ga slusati i u finalu ali svakako nece biti iznenadjenje ako ispadne.
 
Back
Top