ch Švajcarska 2022: Marius Bear - Boys Do Cry

Šalu na stranu, ja stvarno ne znam kako će on skupiti i jedan televoting bod, dok sam u mraku njače ovaj proljev, a faca mu iritantna za popizdit.
 
Mnogo volim pesmu, ali nažalost, ovo nimalo ne deluje obećavajuće. 3 minuta statičnosti na sceni u mraku i to je to. Čak i ovakav tip pesme zahteva malo više kreativnosti.
 
Ja isto jako volim, ali zaista ne vidim ovo s više od 5p televotinga. I to sam puno rekao još
 
Ju, ovo izgleda tako depresivno. On fino peva, ali sve vreme je statičan i gotovo u mraku, tu i tamo neko svetlo, opet od sunca se ni ono malo sa ekrana ne vidi, pa otprilike izgleda kao da peva u nekom pozorištu sa prigušenim svetlima, i nešto malo svetala koja podsećaju na zvezdice.
 
Trebali su da naprave neko čudo sa nastupom da ovo proguraju, ovako vjerovatno ispada, kontam da će možda imati jednocifren televote
 
Ovako opisano me dosta podseca na gruzijski nastup od prosle godine. Samo vise depresivnije.
 
Povremeno mu lice bude obasjano nekim efektima, ali mi se ne dopada kako to izgleda. Ima i belu konturu raspuklog srca na dva dela, i ono bude prikazano i na podu i projektovano na njegovo lice. Svetla sa sunca budu upaljena samo na površini nešto većoj od polovine gledano sa leve strane, verovatno je tako želeo ali i to bez veze izgleda.
 
Okupao se u fontani, ne brini. Možda te motiviše da glasaš za njega (u finalu :D), ako voliš depresivno-emotivne nastupe.
 
Okupao se u fontani, ne brini. Možda te motiviše da glasaš za njega (u finalu :D), ako voliš depresivno-emotivne nastupe.
Ako se konačno okupao to mu dodje kao pobeda, nema potrebe da glasam.
 
Pa ima svakodnevnu rutinu kupanja - valjda.
 
Pa nije ovo toliko lose i dosadno kao sto ste napljuvali. Ima lepih kadrova i efekata sa reflektorima.
 
Back
Top