ch Švajcarska 2022: Marius Bear - Boys Do Cry

Mislim da je ovde žiri odradio svoje a la Anja 2017, 98 + 5 fazon. Fina atmosfera, sve ok, ali nije me osvojilo
 
Tačno sam znao da će se plasirati, kada se završio nastup, toliko je emotivno da sam naprosto znao da ide dalje..
 
Presrećan sam zbog prolaska, iako nisam bio potpuno uveren da. Lep nastup, boja glasa i vokal čisto savršenstvo. Stajling kritičan doduše, ali nedovoljno da pokvari utisak.
 
Pa ovdje je sve bilo na mjestu, lijep nastup, lijepa atmosfera, znala sam da će se ušunjati.
 
I meni je drago što je prošao.Zanimljivo Švicarska prvi put nakon 1998. vezala 3 ESC finala.
 
Mnogo volim ovu pesmu, pevač mi jeste nekako odbojan, nimalo sceničan ni telegeničan, ali drago mi je da je pesma prošla. Mislim da se mnogo toga nije videlo u tv prenosu kako je Sasha zamislila, i da je sve to do RAI-a.
 
Ovo definitivno nisam ocekivao u finalu. Evidentno ih je ziri napunio bodovima.

Otac zamalo zadremao tokom nastupa a obojica smo bili saglasni da je teska smorcina. Ubacio bih Dansku ili Hrvatsku umesto njega.
 
Smor, prvo mi je naziv pesme cringe, pa onda i sve ostalo dosadno, plus mislim da je imao jedan ocajni falsh, steta sto je u finalu bukv.
 
Tužna, ali i očekivana nula od publike.:( Znalo se da će se izvući na žiri da ne propadne skroz. Meni je pesma bila i ostala odlična i sigurno ću je slušati i dalje.
 
Višak u finalu, po mom mišljenju, tako da me nije iznenadila nula od publike.
 
Pored Belgije apsolutni višak u finalu, lik je smorio samog sebe. A što se stajlinga tiče, gore od njega je bila obučena samo Laura Pausini koja je po svemu sudeći opljačkala ormar pokojne Jovanke Broz
 
Meni je ipak žao, po mom mišljenju nijedan učesnik ne zaslužuje nulu, ipak su svi uložili ogroman trud i napor. Makar na konto toga ne bi trebalo biti nula, ali šta da se radi.
 
Em sto je bio dosadan, jos je i radio Salvador Sobral pokrete tokom nastupa
 
Pored Belgije apsolutni višak u finalu, lik je smorio samog sebe. A što se stajlinga tiče, gore od njega je bila obučena samo Laura Pausini koja je po svemu sudeći opljačkala ormar pokojne Jovanke Broz
Oduvijek volim ove tvoje usporedbe i paralele 😂🙏
 
Meni je ipak žao, po mom mišljenju nijedan učesnik ne zaslužuje nulu, ipak su svi uložili ogroman trud i napor. Makar na konto toga ne bi trebalo biti nula, ali šta da se radi.
Apsolutno se slazem, bez obzira da li se meni neka pesma dopada ili ne.
U ovom slucaju je bilo ocigledno da je veliki kandidat za dobijanja nula poena. Em mu je pesma takva kakva jeste, em nizak redni broj, ... Lepe poene je pokupio od zirija, sto je po meni puno u odnosu na, recimo, Jermeniju. Na kraju je zauzeo visoko 17. mesto i mogao bi biti zadovoljan (ali ipak ona nula od publike boli).
Meni je pesma ok, volim onako predvece da je pustim da poslusam, ali njegov nastup mi se uopste nije dopalo. Meni totalno kvari utisak.
 
Ovaj lik mi sve vreme izledao kao da ide usran i da nije menjao gaće jer ne oseti da smrdi.
 
Back
Top