ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Od Švicine pobede mislim da nema ništa, biće top 2 kod žirija ali neće moći dovoljno bodova od publike za pobedu da uzme. Ove godine definitvno pobeđuje neko ko nije ni pobednik žirija niti publike, kao Ukrajina sa Jamalom.
 
Od Švicine pobede mislim da nema ništa, biće top 2 kod žirija ali neće moći dovoljno bodova od publike za pobedu da uzme. Ove godine definitvno pobeđuje neko ko nije ni pobednik žirija niti publike, kao Ukrajina sa Jamalom.
Jamala je pobedila zbog politike ne zbog pesme ,
 
Ukratko:
ceca-raznatovic-nista.gif
Ima ovaj tanjir, vauu super.
Kako je ovaj celokupan paket favorit, i šta je ovde sve dobro meni i dalje nije jasno
 
Nije favorit, na drugom je mestu i crveni se na svih 14 kladionica sad kad sam pogledao i ceo dan sanas i juce mu kvote padaju posebno.
Hrvatska i Ukrajina se zelene svuda, Italija i Švajcarska trenutno su bas u slobodnom padu uz Holandiju. Ukrajina je vec do 3.mesta vidim skoro dogurala imaju isto kao Italija po čak 12% šanse za pobedu.
 
Zanimljivo izgleda. Ni meni nije wow, ali iz pozicije onih koji će prvi put gledati možda bude faktor koji značajno doprinese utisku.

Stoji da on dobro iznese pesmu i tu nema prevare, a ostalo je (meni) upitno za nekakvu pobedu.
 
Sviđa mi se što je prop smislen i prati temu pesme (u smislu da oslikava emotivno stanje izvođača). I dalje mislim da je sve lepo promišljeno.
Ne znam za pobedu, ali navijam.

❤️ Nemo i Mango ❤️
🦩🥭🦩🥭🦩🥭🦩🥭
 
Pogledah još jednom, pa se setih da je Joan Buržoa bio u martu u Beogradu na Festivalu igre (ove godine dosta dobar) i da sam pomislio da bi štošta od tačaka koje su izvedene te večeri moglo i na evrovizijsku scenu. I donesoše Švajcarci nešto od toga.
Mislim da sam to veče video i Srđana iz naše (RTS-ove) ESC-delegacije u publici.

Isto mislim da je na zvaničnom otvaranju trupa iz Geteborga izvela nešto što bi po umetničkom konceptu tako čučnulo Sari Jo za neki budući artsy ESC-nastup (komad SAABA čuvene izrealske koreografkinje Šaron Ejal). To mi je verovatno bilo i najupečatljivije izvođenje celog festivala. Hipnotišuće i vrlo uzbudljivo.
Naravno uz namenski pravljenu dobru pesmu.
 
Pogledah još jednom, pa se setih da je Joan Buržoa bio u martu u Beogradu na Festivalu igre (ove godine dosta dobar) i da sam pomislio da bi štošta od tačaka koje su izvedene te večeri moglo i na evrovizijsku scenu. I donesoše Švajcarci nešto od toga.
On je beše radio nastup Italiji prošle godine? Sličnu foru sa Mengonijevog nastupa je nešto ranije prodao i Pink, za studijski nastup i turneju.
 
meni uopće nije jasan hype za ovog lika ili kako god da ga oslovljavaju.. pjesma je prosječna i sve mi je to skroz onako...
 
Uhhhhhh, Pustio sam recap preko sluski (koje mi inicijalno nisu bile pri ruci), i nesto su tu menjali u instrumentalu pred kraj, ili mi se cini? Zvuci mi pitkije skroz. Ali kao sto sam rekao za Ukrajinu, videli smo neke delove nastupa sa sredina pesama, pa su izgledali vise epic nego ove dve zavrsnice.

Meni se licno, kao sto sam vise puta spomenuo, autfit ne svidja ni malo, bez veze sa genderom. Ocekivao sam bas nesto classy ko Konca (ne nuzno haljinu, svakako nesto glamurozno), ali nista od toga - bas deluje ko kineski butik, odsek za decu.
 
Back
Top