ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Neko harizmatican sa glasom i vedrinom treba da peva, a ne kao Nevena, ili kada je Milica unakazila sa onim uzasnim engleskim jezikom a i ne tako prirodnim grckim plesom nastup Helene Paparizou.
 
Zorja sa proverenim timom interno, to je moja najiskrenija želja. Krajnje je vreme da ta devojka dobije pažnju kakvu zaslužuje. I dalje slušam onaj cover Nema iz sobe i pitam se da li je moguće da neko može tako da ubije takvu pesmu.
I vidim mnogo komentara na račun toga da je neharizmatična, nadobudna i da joj fali ono nešto, ja samo mogu reći da sam je skoro upoznala i da devojka ukopava u mestu sa svojom pojavom, toliko je moćna, takodje zrači prelepom energijom, sada je još više cenim.🍀
 
Ma ona samo mora da ubode pravu pesmu. Meni iskreno, sada kada malo više obratim pažnju, Lik u ogledalu i The Code muzički imaju mnogo zajedničkih momenata, pa i taj bondovski, epic prizvuk. I mislim da je i sa te strane možda dobro što nije otišla ove godine. Ubeđen sam da njenih 5 minuta tek dolazi, jednostavno MORA.
 
YouTube nastupi iz finala:

Nemo: 22m
Lazanja: 10m
Sliman: 9.2m
Ukrajinke: 5.6m
Eden: 3m
Joost (SF): 15m


Poredjenja radi, 2023 nastupi iz finala:
Karija: 34m
Lorin: 24m

Bas me zanima hoce li u narednih godinu dama Lazanja da premasi Nema koji trenutno ima 120% vise pregleda.
 
YouTube nastupi iz finala:

Nemo: 22m
Lazanja: 10m
Sliman: 9.2m
Ukrajinke: 5.6m
Eden: 3m
Joost (SF): 15m


Poredjenja radi, 2023 nastupi iz finala:
Karija: 34m
Lorin: 24m

Bas me zanima hoce li u narednih godinu dama Lazanja da premasi Nema koji trenutno ima 120% vise pregleda.
Nemo ima više pregleda i na spotu (9,7 miliona naspram Lazanjinih 6), kao i više strimova na Spotifaju (34 miliona naspram 22 miliona). To je prilično impresivno imajući u vidu koliko su balkanski fanovi zagrejaniji za Evroviziju od Švajcaraca koji nemaju nikakvu dijasporu niti dele muzičku kukturu sa drugim državama u meri u kakvoj je to slučaj na Balkanu.
 
Mene sve ovo podseca na super post koji sam video na redditu.
Iako je Srbija u pitanju, realno se odnosi i na Hrvatsku. Ceo LinkedIn mi je dan posle ESCa bio pun Hrvata koji se zale kako je svet nepravedan, neki lik je to iskoristio i kao lekciju za svog sina lol

1000039080.png
 
Nista mi ne glumimo, mi jesmo fini i zrtve nacionalista, EBU-a, RTS-a. I dosta je bilo finoce, ne moze ovako da nas svaka susa razvlaci kako joj dodje.
 
Logicno da Svajcarska ima vise pregleda od Hrvatske, kada je pobedila.
Da je Hrvatska pobedila ona bi imala čak i više pregleda naravno nego sada Švajcarska.
 
Back
Top