ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Sto se Slovenci ubise da umesto 21. budu 18. na kladzi. Svako malo im pada kvota za promil.
 
@KONSTRUKTOR Pa upravo ako gledaš sitnice, jasno bi ti bilo koji nastup je bio bolji. U ovom slučaju onaj koji je bio bolji vokalno i energetski, tj. švajcarski. Ipak, ne povezujem previše party sa stanjem na kladionicama. Fanovi često daju žurkama veći značaj nego što zaista imaju. Nekad je i snimanje verzije na nekom drugom jeziku imalo mali uticaj, a sad skoro ništa mimo samog ESC nastupa. Nešto se ne sećam da je sa tih koncerata nečiji nastup postao viralan pa da to utiče.
Pa i ne baš..
Švajcarac je bolji vokalno, ali energetski je Lazanja bio bolji, i sam nastup kao nastup je bio bolji i kostimi i uz to je bio energičniji i harizmatičniji, tako da jedino vokal stoji, ovo ostalo je Lazanja bio dosta bolji.
 
Nece. Bas je naglasio da nece.
Pa ne znam zašto su onda objavljivali probe za ESC i sve deluje kao da je identično, ista postava, dva igrača su tu, onaj ples kada ide tehno deo, to je čak i čelendž na TikToku.
 
I Kaarija je imao istu postavu ali je dosta toga u samoj koreografiji promenio
 
Pa i ne baš..
Švajcarac je bolji vokalno, ali energetski je Lazanja bio bolji, i sam nastup kao nastup je bio bolji i kostimi i uz to je bio energičniji i harizmatičniji, tako da jedino vokal stoji, ovo ostalo je Lazanja bio dosta bolji.
Sto ljudi, sto ćudi, svako ima neki svoj utisak. Meni je ta Lazanjina "energija" nekako usiljena, to drmusanje i pokreti nikako da mi legnu, niti mi daje neki jak rokerski vajb, nego više sve to kao u pokušaju. Možda je samo potrebno više iskustva, pa će vremenom biti bolji. Više mi prija studijska verzija od nastupa uživo, i ti mi je prilično velika razlika. Super mi je kada neko uspe uživo da bude još bolji i zanimljiviji nego u studijskoj verziji, dok mi kod njega to obrnuto. Nije ni ovako to toliko loše, ali očekujem da bude sve vidno bolje ako će biti konkurent za pobedu.​

I Kaarija je imao istu postavu ali je dosta toga u samoj koreografiji promenio
Da, ali je skoro isti vajb, veoma slična atmosfera, bez neke drastične razlike. I u hrvatskom nastupu očekujem dosta istih pokreta, npr. one pokrete pod zelenim svetlom, sad da li će promeniti boju, ali vidim i na svim nastupima to fura, pa nešto ne očekujem da izbaci. Isto i ono drmusanje, kako ga ja zovem, pred kraj, i to mi je nekako nezamislivo da izbaci. E sad ako će leteti sa mačkama koje će se u letu pretvoriti u kravu, to bi već moglo da bude veća promena u odnosu na Doru. :D
 
Sto ljudi, sto ćudi, svako ima neki svoj utisak. Meni je ta Lazanjina "energija" nekako usiljena, to drmusanje i pokreti nikako da mi legnu, niti mi daje neki jak rokerski vajb, nego više sve to kao u pokušaju. Možda je samo potrebno više iskustva, pa će vremenom biti bolji. Više mi prija studijska verzija od nastupa uživo, i ti mi je prilično velika razlika. Super mi je kada neko uspe uživo da bude još bolji i zanimljiviji nego u studijskoj verziji, dok mi kod njega to obrnuto. Nije ni ovako to toliko loše, ali očekujem da bude sve vidno bolje ako će biti konkurent za pobedu.


Da, ali je skoro isti vajb, veoma slična atmosfera, bez neke drastične razlike. I u hrvatskom nastupu očekujem dosta istih pokreta, npr. one pokrete pod zelenim svetlom, sad da li će promeniti boju, ali vidim i na svim nastupima to fura, pa nešto ne očekujem da izbaci. Isto i ono drmusanje, kako ga ja zovem, pred kraj, i to mi je nekako nezamislivo da izbaci. E sad ako će leteti sa mačkama koje će se u letu pretvoriti u kravu, to bi već moglo da bude veća promena u odnosu na Doru. :D
Pa bice u biti slicno, ali neka poboljsanja tehnicke prirode bi trebalo da urade. Mozda dodaju nesto oko macaka stvarno 😂
 
Možda će virtuelne mačke šetati po sceni. :D
 
Rekao je bice vise i duze to sa mačkama, možda će mačke ranije početi da igraju rokenrol na led ekranima, a onda će pred kraj te iste mačke sa led ekrana preći na binu i scenu kao hologram i djuskati u finišu pesme zajedno sa Lazanjom dok se "drmusa" :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Last edited:
Rekao je bice vise i duze to sa mačkama, možda će mačke ranije početi da igraju rokenrol na led ekranima, a onda će pred kraj te iste mačke sa led ekrana preći na binu i scenu kao hologram i djuskati u finišu pesme zajedno sa Lazanjom dok se "drmusa" :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
okay Junior Eurovision 🤣 🤣
 
Back
Top