ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

kako je ovo zanimljivo čitam komentare sve i sakupljam šta bi to moglo da bude... :D
 
Iako je pesma tribinarna meni je super. Onako pozitivno ludo. Mislim da je ovome liku inspiracija bio onaj Rus Vitas, on je imao skoro pa tipski identične pesme
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Prvi utisak odličan, videćemo kako će biti kad se slegnu utisci. Mislim da će biti flop uživo doduše, jer je vrlo messy. Kvalitetno messy i skupo, ali i dalje messy i čini mi se malo odbojno za širu publiku.
 
Last edited:
  • Wow
Reactions: Mrm
Pesma je odlična. Nadam se da će i ove godine angažovati Sachu, pesma daje ogroman potencijal za kidalicu od nastupa.
 
Interesantno je i nije mi odbojno, mada trenutno ne umem da se potpuno odredim prema ovakvoj pesmi, deluje mi kao mix barem tri različite.

Ovo je definitivno više po mom ukusu, nisam preterani fan balada koje su forsirali prethodnih godina.
 
Još jedna u nisu wtf pesama, s tim da je ova malo melodičnija i samim tim prijemčivija. Poprilično je messy i nekako mi deluje da će biti raspad u lajvu, samim tim i NQ. Ne sviđa mi se za sada, ali ostaviću prostor da se nešto promeni.
 
Ijaoo ljudi šta je ovo danas! :eek:

Ne zna se šta je bolje od boljeg! :love:

samo što je ovo vraški teško za izvođenje, spot je fenomenalan, ali preneti ovo na scenu, hmmm...
 
Back
Top