ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Obično volim ove lude pesme al ovo me nije odradilo, pokušavam da skontam gde je zapelo.
 
Generalno volimout of the box pesme na ESC, ali ovo mi je tako nekako"na silu" out of the box, fali mi tu autentičnosti. Takođe deluje dosta teško za izvesti live. Odslušala sam je prilično pažljivo sinoć, i sada ne mogu da se setim nijednog stiha, sećam se samo par vizuala iz spota.

Nemo kao Nemo su mi simpatična pojava, pa držim palčeve da prođe u finale jer zaista ne želim da se Švajcarska vrati sterilnim muškim baladama.
 
Znam da su mi novi favoriti (🇳🇱🇨🇭) propali kad se samo Mrmu i meni dopadaju (ovo nije šejd na Mrmov račun) 😫

Ali dobro, nije sve u rezultatu. @Mrm ne damo se do kraja i navijamo da nekako prođu u finale 🤞🏻
 
I meni se čini kao da su pokušali sa ovim biti ''out of box'' pošto-poto a da li će im upaliti ili ne, saznaćemo u maju... Nemam uopšte nikakvu zamisao u glavi kako bi im stejdžing mogao izgledati ali mala je vjerovatnoća da podbace jer se svake godine potrude maksimalno, više me ''brinu'' njegove vokalne sposobnosti i to kako će Evropa reagovati na njega kao ličnost.

Pjesma nije nešto što bi se moglo čuti na radiju svakog dana i od mene imaju lajk što su se konačno usudili malo rizikovati nakon godina i godina muških baladetina, svakako prije proba nije za otpisivanje iako mogu zamisliti da kiksnu i ispadnu poslije dugih 6 godina. 🤫
 
Pogledao sam par njegovih nastupa u švajcarskoj emisiji The Masked Singer i zaista impresivno peva i duboke i visoke tonove 😳 Raspon mu je neverovatan. Mislim da će moći da iznese ovu pesmu uživo. Koliko sam razumeo, muzički je obrazovan i hteo je da bude operski pevač.
 
Ocigledno je da oni (jel mu to dodje zamenica za non-binary u srpskom?) dobro pevaju, ali nemam pojma kako se moze napraviti dobar nastup za ovaj buckuris od pesme. Ne verujem da estetika spota, koji je odlican, moze da se prenese na scenu.
 
Ocigledno je da oni (jel mu to dodje zamenica za non-binary u srpskom?) dobro pevaju
Nije to zamenica u srpskom jeziku, nemamo je. Prevod sa engleskog nije relevantan u ovom slučaju, pa se koristi ili muški ili ženski rod, dok se jednog dana ne reši to pitanje.
 
Ne mogu stvarno te non-binary gluposti nikako da shvatim ozbiljno.
 
Back
Top