ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Nastup moze biti fin, ali mi je stajling uzas. Podseca me na jedno strasilo iz nekog horor filma sa kozijim nogama. Zaboravio sam kako se taj film zvao 🤭
 
Meni je najjače što ja ni dan danas još nisam zapamtio ni par sekundi ove pjesme. To mi se nikad nije desilo s potencijalnim pobjednikom, čak mi je i onaj mučeni Sobral ušao u glavu.

Definitivno bi mi bio najgori pobjednik ikad, pjesma mi nije ni za finala.
 
Izgleda kao Rođak Itt iz Porodice Adams. Dođe mi da ga češljam.
 
Nemo osvaja drugo mesto zbog belih hulahopki.

2007-godina pobednik OGAE je balkanska zemlja, pobednik evrovizije je ta ista balkanska zemlja, drugo mesto cirkuzant sa belim hulahopkama..

Ove godine imamo apsolutno sve ispunjene uslove za drugo mesto Svajcarske i prvo Hrvatske, ako je suditi po istoriji i statistici, čestitamo Nemu na srebrnoj medalji, nijedan muskarac pre njega nije imao bele hulahopke hahah :D

Jedino sto moze umesto Hrvatske, da prvo mesto uzme i Teya Dora, jeste da bi to pokvarilo istoriju, ali ne bih se ljutio i mi da pobedimo, jer i mi smo zemlja sa Balkana lol
 
Ma šta se zgrožvate na izgled meni nije jasno kako je onda ovaj pobedio molim vas objasnite mi
Screenshot_20240429-200718_Chrome.jpg
 
Končita je pod broj 1 imala: PESMU, glas, uz sve to i lgbt priču, dakle WIN-WIN-WIN kombinacija, bukvalno odmah sam znao da pobedjuje...

Da je omanula kod jedne od ove 3 stvari ne bi pobedila, Nemo je omanuo od ove 3 stvari makar kod jedne, a mozda i kod 2, ali ova godina je mlaka niko se ne izdvaja kao veliki favorit, i imam osecaj vec sada da dobija ipak Nemo i pobedjuje ove godine nazalost...
 
Conchita i nemo ne mogu da se uporede. Conchita gospodjetina
Oki, poštujem. Ali vam evo kažem kao osoba koja je pratila svaku evroviziju ali bez preteranog istraživanja i analiziranja dok nisam došla na ovaj forum. Ako pričate već o estetici i kako vam bode oči. Meni kao strejt curi Končita je bola. Ali naravno nikog ne osuđujem, svako ima pravo da izgleda kako hoće.
 
Back
Top