ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Bukvalno se crveni na kladionicama i ljudi u komentarima pišu kako su slike flop 😂
 
Tako je, zeleni se uglavnom. Juče je imao 23%, sad opet 24% šanse za pobedu.
 
Јој читам изјаву Остерд*ла како Евровизија тешко да ће преживјети без спонзора и да им је одлично 'дошло' то што је Шведска побиједила па организује сад.

Другим ријечима, спремајмо се за побједу богате земље, ова им све категорије задовољава
 
Staring Bbc One GIF by BBC

Још једна година у којој морам да слушам локалце како коментаришу да се ЗНА шта ТАМО пролази и побјеђује ако узме Немо
 
Kriminalan kostim i još se zeleni na kladionicama. Ma ko gura ovu pjesmu?? Znači, jedva čekam da bude flop u televotingu.
 
Pa nije kostim ključni parametar da li će se zeleniti ili crveniti. Ako ostane ovako i nakon druge probe, mislim da već polako možemo početi da se mirimo sa činjenicom da je ovo ovogodišnji pobednik.
 
Pa biće ovo nažalost kao Malta 2021. Prvi na kladionicama, a flop kod publike. Ne verujem da će biti baš 40 od publike, ali oko 100-150 maksimalno.

Stvarno volim pesmu i voleo bih da pobedi, ali nekako na kilometar vrišti flop. Nemam uopšte vere.
 
Nisam siguran, Malta je bila isforsirani favorit, bukvalno je iskakala iz frižidera. On se praktično od starta negde umetnuo među favorite, pritom pesma nije ni blizu toliko konvencionalna kao što je bila Malta, vrlo je složenija i slojevitija, i mislim da ima šanse da se "primi" i kod publike.
 
Meni lično ta estetika ne odgovara niti sam uspeo da se do kraja povežem sa pesmom, ali uzimajući u obzir sve faktore do sada, pogotovo njegovo vladanje scenom i vokalno izvođenje, čini mi se da ovo vrlo izvesno na kraju može biti pobednički nastup.
 
Meni je ovo isforsiranije nego Malta iskreno, ali eto očito da se široj publici to dopada samo što ja ne razumijem hahahah

Samo razmišljam da je Gjon imao oko 160 bodova od publike i njegova pjesma smatram da je bila dosta univerzalnija nego ova, tako da po tome nešto sumnjam da će imati preko 200 bodova od publike. Nizozemska, Hrvatska, a vjerovatno i Italija će sigurno imati više.
 
Meni je realno da ovo pobedi, iako ne bih voleo, jer ima boljih nastupa, pesama i kostima, zbog operskog dela i muzike pri kraju pesme ovo moze kod zirija kako kladionice i prognozirati pobediti, kod publike ce teze bas pobediti ali top 3 ili top 4 kod publike ce biti, dok Lazanja jedino ako bude dobio nevidjeno mnogo od publike moze pobediti, sa fazon 250 poena od publike Lazanja ne moze da pobedi na kraju, jer ce kod zirija sigurno imati manje od 200 poena, a cak mozda i manje od 150 poena od zirija.
 
Back
Top