ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Meni ovo jezivo. On em je vec “mator”, izgleda kao decak, a oblaci se kao devojcica.
 
Auu vidim sada slike, kostim na forum Verke Serdučke i on je rekao da je cirkuski radnik i imao je BELE hulahopke i gore je imao nešto jako čudno i kičasto na sebii, tako daa ne znam da li ce 10000% pobediti, ali drugo mesto kao Verka mu je osigurano haha :D

Ocekujem zanimljive kadrove, ali zbog kostima je pitanje hoce li ubedljivo pobediti i izdominirati, ostaje da vidimo u subotu 11.maja
 
Vokalno očekujem da će pokidat kao i uvijek, nastup bi mogao bit zanimljiv, u ovom outfitu izgleda smiješno, ali će privući pažnju na sebe. Scena je mračna, on sav u rozom, ali je valjda to i poanta cijela njega kao persone, yin i yang, šta god...a sad kako će publika reagirat na sve to ostaje naravno da vidimo
 
Nastup deluje zaista interesantno i kreativno osmšiljen, ali meni je njegov stajling previše in your face i ceo imidž užasno bode oči. Istaći će se i svakako.

Sa pesmom (kao celinom) nisam uspeo u potpunosti da se povežem iako ima finih delova, tako da ostajem prilično ravnodušan oko njihovog plasmana.
 
Imali smo kokice iz Izraela 2018.godine koje su kokodakale, a ove godine izgleda(makar stilski) imamo švajcarskog petla koji.... :D
 
Pa, to je to znači. Hrvatska zvanično pobeđuje. Nemov kostim je, očekivano, noćna mora.
 
Verujem da će nastup izgledati dobro, ali za neki potpuniji utisak zaista je bio neophodan neki mnogo suptilniji stajling. Ovo je too much i (možda) može ima negativan efekat na tv auditorijum.
 
Meni je ok da fura tu androgenu estetiku, na kraju krajeva o tome je pesma. Ali ne da izgleda ovako detinjasto I jeftino. Bas mi je bezveze outfit. Ali ovako nastup izgleda zanimljivo, I on top peva.
 
Jao ma jel to ono stavio mrezaste bele cipkane carape?

Ovo je Conchita vibes
 
Back
Top