se Švedska 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Kladionice su fanovi koji kreiraju hajp
Kladionice daleko od toga da samo zavise od uplata fanova. A ako se sećaš, Švedska je skočila zato što su prve reakcije na probe Italije i Švajcarske bile loše (SUI čak pala na neko tipa osmo-deveto mesto), i onda se Lundvik jednostavno podigao na račun njihovog pada. Dankan je sve vreme bio daleko, da bi na dan finala imao kvotu 1.5

I stavljanje Hold Me Closer u rang sa drugim SWE pesama po pitanju hajpa apsolutno nema veze s vezom, od samog početka je Melfest favorit među fanovima, i to baš izražen, bukvalno u nivou Dotter 2020. Da je pobedio bilo ko drugi, naravno da ovakav hajp ne bi bio ni priblizan
 
Znam da kladionice ne zavise samo od uplata fanova, omg... 😂

Ja ne pričam o ovogodišnjoj pesmici uopšte, ali ne možete vas dvoje da vređate zdrav razum nas desetorice i više koji kažemo da su hajpovani gotovo svake godine bez razloga i tačka.
 
Amnezija. Moji uzorci ne idu do podrumara.

Svakako, mislim da ste jako opterećeni sa Švedskom generalno, sa Italijom, itd. Ako gledate pjesme samo kroz prizmu država, onda ne znam zašto gledate esc.

I jeste ovakav hajp, Cornelia je generalno veći favorit bila i od Dotter jer je MF bio mnogo slabiji od 2020 (kada je ipak bilo naroda da voli Mame, Annu itd)
 
I stavljanje Hold Me Closer u rang sa drugim SWE pesama po pitanju hajpa apsolutno nema veze s vezom, od samog početka je Melfest favorit među fanovima, i to baš izražen, bukvalno u nivou Dotter 2020. Da je pobedio bilo ko drugi, naravno da ovakav hajp ne bi bio ni priblizan

Pa ne bi bio hajp za pobedu (i u najgorem slučaju za top 3) kao što je sad za Korneliju, ali bio bi za top 5, lol
 
Mislim da ste previše navikli da diskutujete o ESC temama samo vas dvoje međusobno u podcastu. Mene države ne zanimaju, a ovo je moj subjektivni doživljaj na osnovu svega što vidim u toku esc sezone i što viđam gotovo svake godine već 12 godina - hajp oko Švedske POSTOJI, nekad s razlogom, nekad ne. Možda na vašem podcastu ne postoji i to je ok.
 
Samo malo blessings i sreće u privatnom životu, pa će biti i manje opterećivanjima sa ovim stvarima.🙏

Još za kraj da kažem da je tamo negdje od 2017/2018 Švedska vjerovatno najomraženija zemlja među fanovima. A eto ja u ovom trenutnku nmg da vjerujem da branim Švedsku za koju stalno govorim da je precijenjena (od strane žirija)
 
Ja sam jako srećan u privatnom životu, a Švedska je i dalje jedna od najprecenjenijih ESC zemalja. I šta ćemo sad? ❤️
 
Mislim da ste previše navikli da diskutujete o ESC temama samo vas dvoje međusobno u podcastu. Mene države ne zanimaju, a ovo je moj subjektivni doživljaj na osnovu svega što vidim u toku esc sezone i što viđam gotovo svake godine već 12 godina - hajp oko Švedske POSTOJI, nekad s razlogom, nekad ne. Možda na vašem podcastu ne postoji i to je ok.
Niko nije rekao da ne postoji - prvi kažem da su par puta bili precenjeni nenormalno, ali ova diskusija je počela jer se provukla teza da je ovo overhajpovano isključivo jer je Švedska. Jeste, postoje fanovi koji prepisuju topove i tako dalje, ali generalno, posle Robina i Ingrosa, činjenica je da je ogroman broj fanova počeo da bude kritički nastrojen prema Švedskoj - što zbog precenjivanja na ESC tabeli, što zbog generalno pogrešnih izbora poslednjih par godina.

Naravno da će iz milion razloga Melfest prosečnom Austrijancu ili Špancu biti zanimljiviji nego PZE ili Dora recimo, ako neko gradi godinama imidž, to je i logično
 
Sad vidim da je i taj nesrećni Benjamin bio 5, 6. na fabrici hajpa kladionici. 😂
 
Ah dosadni ste omg
Ali kladionice kao uzorak overhajpa fanova, nmg:LOL:
 
Ja baš zato što gledam ESC kroz prizmu pesama i muzike, s godinama sam počeo da primećujem ove stvari koje su prosto uvek tu, i mene lično nerviraju. Baš zato što su mi muzika i entertainment na prvom mestu.
I to što je Švedska sad omraženija nego ranije samo dokazuje poentu da su ljudi skontali i da im se smučilo, a čak i sada opet ima viška fanova i hajpa, i hajp i sada vidimo, iako je malo manje neosnovan nego nekih drugih godina, ali je tu. I to je sve ok, ali čudno mi je da uopšte diskutujemo o ekstremno očiglednim i upadljivim stvarima.
 
Ah dosadni ste omg
Ali kladionice kao uzorak overhajpa fanova, nmg:LOL:
Kladionice navodim kao još jedan od vidova lažnog hajpa, ali slobodno možeš da menjaš teze kako ti odgovara.
 
Za mene lično je hajp pre svega tviter na kome sam redovan i vidim sve ikada o ESC na njemu evo 13. godina, pa onda pollovi, vlogovi i sl, pa tek onda kladionice.
 
Ma neka pobedi, ne zavisi mi život od rezultata Evrovizije, uključio sam se u ovu diskusiju jer mi je neverovatno da se priča da ih niko ne hajpuje, a znam šta čitam svake godine lol
 
Food Nom GIF
 
Od 2015. pa do sad, koje zemlje su imale po vama ukupan kvalitet pesama bolji od Švedske? Onako najsubjektivnije pitam. Meni konkretno su tu par zemalja, ali ne mogu da nabrojim više od 5-6. Italija, Norveška i Estonija sigurno, meni lično.
 
Back
Top