se Švedska 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Ja bih ovako, po 'imenu' zemlje, prije volio da je Italija pobijedila 2x za redom nego Švedska 7. put ukupno ove godine, ali mi je HMC mnogo bolja pjesma od Brividi i zasluženo bi pobijedila. Ipak, :se: mi nije broj 1 ove godine, ali u top 5 jeste vjerovatno, dok to sortiram kako treba, znaću
 
Pa ne bi mi bilo krivo da ovo pobjedi iako mi nije ni u top 5.Oni ionako nikad sa sporijom pjesmom nisu pobjedili, a imali su dobrih meni najbolje 1989 i 1995.
 
Anders Bagge osvojio je 3.464.137 glasova publike, dok je Cornelia Jakobs dobila 2.937.401 glas. Preko dva miliona osvojili su i Klara Hammarström, Medina i Tone Sekelius. Svi ostali su osvojili preko milion glasova, a Anna Bergendahl, koja je dobila najmanje glasova, osvojila je 1.056.035 glasova.

Finale je gledalo 3.270.000 ljudi na SVT 1 i SVT Play, a glasovi su upućeni sa 1.088.043 uređaja.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mrm
Anders dobio preko pola miliona glasova više od Kornelije i ne ide u Torino :oops:
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Sva sreca sto ne ide, samo bi uzeo mesto u finalu nekoj boljoj pesmi.
 
Ja sam ubeđen da oni lažiraju ove podatke o broju glasova. Jebote u zemlji od 10 miliona stanovnika dve pesme tokom finala jednog takmičenja doniju skoro 7 miliona glasova. O ostalim da i ne pričam. Sve i da je glasanje besplatno i da se svodo na kuckanje običnih lajkova na nekoj društvenoj mreži, to je previše
 
Ne verujem da lažiraju već jednostavno kod njih vlada velika zainteresovanost za to. Svake godinu imaju i po par hiljada prijava.
 
Ja sam ubeđen da oni lažiraju ove podatke o broju glasova. Jebote u zemlji od 10 miliona stanovnika dve pesme tokom finala jednog takmičenja doniju skoro 7 miliona glasova. O ostalim da i ne pričam. Sve i da je glasanje besplatno i da se svodo na kuckanje običnih lajkova na nekoj društvenoj mreži, to je previše
Ne lažiraju, za svako takmičarsko veče dobiju po deset besplatnih glasova, a tokom finala se više ljudi angažuje, pa glasaju i telefonski. Besplatni glasovi putem aplikacija su doprineli toj inflaciji, pa zbog toga objavljuju broj uređaja sa kojih su upućeni glasovi. Ako uzmemo da svako ko glasa to čini sa aplikacije i putem poziva, onda ukupno glasa oko 500.000 ljudi.

Glasanje preko aplikacije je prilično jednostavno, pa će većina ljudi koji je imaju i glasati, a vidimo da se ipak ljudi teže odlučuju da plate glasove.
 
Pa pogledaj šer, sistem glasanja sa besplatnim glasovima i to je to, dođe se do ovih cifara bukvalno
 
Pa normalno da će NF sa takvim share-om imati toliko glasova
 
Vodeći se tom logikom, kada bi isri sistem glasanja bio na Evroviziji imali bi po nekoliko milijardi glasova. I dalje mislim da su to nerealne cifre
 
Svidja mi se ovaj izbor Svedjana. Blaza verzija Boni Tajlera. Nekako mi se njen glas lepo uklopio u ovoj pesmi. Nakon prosle godine, ovo je druga godinom za redom da mi se Svedska dopada i da ce mi se naci u TOP 10 (za sada), nakon x godina.
Inace, najveci, najbolji utisak u finalu mi ostavila Cazzi Opeia - I Can't Get Enough. Najvise slusana nakon finala.
 
Meni je i dalje ovo jako ishajpovano bez nekog preteranog razloga. I dalje mi je lepa pesma, ali zaista ne vidim apsolutno ništa što bi je svrstalo među favorite.
 
Minipop

X1pB51B.jpg
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Žao mi Liama, meni je ono bio top nastup, top pesma, top on. Kornelija mi je samo meh.
 
Back
Top