se Švedska 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

E ova j Čoko Moko bi napravio već nešto na escu .... opasni su to pokreti ,baš ga lomi u kukovima opasno

poko loco
:ROFLMAO:
 
Alvaro Estrella ima lepšrav nastup, fino za đuskanje.
 
Browsing Collection, uh, ne bih voleo ovo ponovo da čujem, kao neki školski bend iz 90-tih.
 
Browsing Collection

prava Vikinžanka ,...pa dobro mora neko da popuni broj sa nastupima.
 
e ne mogu sebi da objasnim zašto , ovaj Ludvrik kako li se zove mi je konstantno antipatičan

i šta on sada opet hoće, bio na escu i koji Qc sada.

Fina je pesmica ali ništa nisamo doživeli, pravi švedski uradak, što bi susedi rekli :)

smorio je za medalju. ..opet je ispao FRIGIDAN.
 
John Lundvik ima mnogo dasadnu pesmu, ni prići onoj iz 2019. Nije ni iskoristio scenu, svetla, baš je otaljao posao.
 
Tone Sekelius mi zvuči vrlo konfuzno, shvatam da je trans osoba, pa glas odudara od onog što vizuelno vidimo, ali je baš neka zbrka nastala. Fin nastup, ali opet ništa spektakularno. Šta je ovo sa Šveđanima, bukvalno nijedna pesma mi se nije dopala večeras. :confused: Jedino Alvaro slušljiv.
 
Tone Sekelius

e pa stvarno žalim slučaj ...
ja ovaj himera pokret " muško u haljini " sa gloknama na glavi , muškim nogama ,muškim glasom u startu diskfalifikujem , bez obzira na pesmu.

iš tamo....
 
  • Angry
Reactions: Mrm
isključeujem se... odo odgledati premijernu 11 epizodu " ubice moga oca V "

odjava
 
Liamo i Jon Ludvik mislim da ce u finale, eventualno transseksualac.
 
LIAMOO i John Ludvik prošli u finale, a Alvaro i Tone u polufinale.
 
Očekivao sam da eventualno u finale ode Tone umesto Lundvika, ali narod ga definitivno voli.

A uvrede na račun švedskog, što dalje od ovog foruma! 😃
 
Rezultati drugog deltävlinga:

1. LIAMOO - Bluffin

2. John Lundvik - Änglavakt - 92 poäng

3. Alvaro Estrella - Suave - 69 poäng

4. Tone Sekelius – My Way - 62 poäng

5. Samira Manners – I Want To Be Loved - 35 poäng

6. Browsing Collection - Face in the Crowd - 33 poäng

7. Niello & Lisa Ajax - Tror du att jag bryr mig - 21 poäng

Glasala je 541.541 osoba, a Radiohjälpenu je kroz glasove donirano nešto više od 30.000 evra.
 
Pogledah Liamoov nastup.

Pesma mi je vrh ali kakav je ono nastup i ono igranje, deluje kao da nije imao duže od 2 dana da spremi nastup
 
LIAMOO odlican, samo sam njega pogledao. Nastup je nesto sto bi top leglo Angelininom Origamiju sa odredjenijom koreografijom i par plesaca, ali efekti idealni 😃
 
Back
Top