10. FSC SPECIJAL - Together again

Sećam se da je prošli put bila neka opcija da pošaljemo tri predloga i forumaši glasaju koja od te tri pesme će učestvovati u Specijalu. Meni je to bilo zabavno, ali verovatno je komplikovano sada to organizovati.
 
@Tetsujin, imaš možda sačuvan zadnji FSC? Trebali bi mi podaci tko je što poslao od finalista da dopunim popis, ako ti nije problem da objaviš.
 
To su bile sve pesme za večeras. Glasanje će krenuti sutra , a vi do tada polako slušajte (y)

Isto tako počnite da šaljete vaše predstavnike za drugu šansu (y)

I pesmu koju je neko drugi poslao a po vama je zaslužila nagradu kao pesma koja je obeležila FSC sezonu 2020.
 
Jel ima još neko problem sa ovom tabelom sa pesmama ili je to samo do mene? Kao da je deo pesama obrisan i nema ih... Ne mogu uopšte da nađem pesme koje sam slao kada upišem svoje ime...


Bravo za priredbu i banere 😁
 
Jel ima još neko problem sa ovom tabelom sa pesmama ili je to samo do mene? Kao da je deo pesama obrisan i nema ih... Ne mogu uopšte da nađem pesme koje sam slao kada upišem svoje ime...
Hej, pa stvarno, ni ja ne nađem. 😕
 
Ni ja nisam nasao svoje ali kada poredjam po imenima forumase tu sam.
 
Ne brinite. Sve je u redu. 🤠

Priredba bila odlicna; svidja mi se kako sve to izgleda. A posebno mi se dopada sto mozemo da predlozimo jednu pesmu koja nija nasa.
A je li saljemo jednu pesmu za Drugu sansu ili onako po tri sto je MilanB pisao?
 
:unsure:
Ne znam do čega je, ja sam taj dan kad sam pisala ono za mirCa ili dan ranije, ne sećam se, uspela da izlistam sve svoje predstavnike. Mada, možda je do toga što sam ili autor ili sam ograničila na samo poslednjih 17, 18.

Jedino da pokušam da prebacim u novi dokument. :confused:

EDIT: Odlučila sam se već šta šaljem za drugu šansu, ta pesma bi išla i da se nije dogodilo što se dogodilo.
Inače, super priredba i predstavljanje.
 
Back
Top