10. FSC SPECIJAL - Together again

Blago tebi... ja kad sam pogledao kompletnu listu mojih pesama više ne znam šta da šaljem. Sve pesme su mi kao deca. :LOL:
 
Drmnula me nostalgija gledajuci ovo. I cak dve moje pesme na reviji pobednika, to se nije desavalo sa mojim prethodnim pobedama 😅

Odlicna priredba.
 
Mogu li da glasaju i oni koji nisu ucestvovali na tim izdanjima?? Ja koliko se secam, nisam ucestvovao na zadnjim izdanjima :)
 
@Tetsujin, imaš možda sačuvan zadnji FSC? Trebali bi mi podaci tko je što poslao od finalista da dopunim popis, ako ti nije problem da objaviš.
Khm, moram potražiti u računalu. Pogledat ću pa javim. Ipak je prošlo više od 2 godine, a ja sam mijenjao 2 računala. :eek::oops:
 
Mislim da je sada tacno 1.5 godina od tog FSC-a ali svakako je dosta vremena proslo.
 
Kakav povratak! 👏
Moram da pogledam svoj Excel da vidim šta sam slao sve i šta da prijavim 😄
 
Baš mi je nedostajao FSC, biće ovo lepa uvertira za naredna izdanja.

Dvoumim se šta da šaljem za drugu šansu.
 
Mogu li da glasaju i oni koji nisu ucestvovali na tim izdanjima?? Ja koliko se secam, nisam ucestvovao na zadnjim izdanjima :)
Moze. Mislim da mogu svi bez obzira da li je neko ucestvovao ili ne?

@Leo Cezar Bilo bi dobro da se pesme nadju na pocetku teme da se ne trazi. Mozda imas u planu, ali da te podsetim. Za svaki slucaj. 😁
 
Ja mislim da je problem što post ne može da se edituje, samim tim nije moguće postaviti pesme u prvi post teme.
 
Trebalo bi da Leo već ima permisiju da može da edituje svoje postove u ovoj temi, tako da ne bi trebalo da bude problem.
 
Može da se edituje post , zato sam i ostavio ona dva posta sa slikama- To sam planirao u 20h kad dođem kući. Za sada se za drugu šansu prijavio Mark(o).
 
Mahmood​
Barrio​
Leo Cezar​
Bonnie Tyler​
It's a heartache​
hipotalamus​
Isak Danielson​
Broken​
Petar​
Hurricane​
Favorito​
Stole​
Danny Gokey​
More than you think I am​
Avocado​
Erza Muqoli​
Dommage​
Ro​
Birdy​
Wild horses​
Leo Cezar​
Conrad​
No God​
Milos-S​
Paul Rey​
All falls down​
Stole​
Toše Proeski​
Sve je ovo premalo za kraj​
Eurovisioner​
Robinson​
Watching you​
Ro​
Lozano​
Majko​
Leo Cezar​
Mogli​
Another life​
Milos-S​
Luc Arbogast​
Vox clamantis​
Ro​
Skinny Living​
Let me in​
Stole​
Jace Everett​
Bad things​
Björn​
Dolly Parton​
9 to 5​
tetsujin​
 
Glasanje traje od danas u 21h do četvrtka 2.6.2022. u 19h.
MOGU DA GLASAJU SVI ! I oni koji imaju predstavnike, koji ih nemaju kao i svi oni koji nisu ni učestvovali na tim FSC-ovima.
Pesmama forumaša koji ne glasaju će kao i do sada biti oduzeto 58 poena u ukupno zbiru.
Izaberimo zajedno pobednika među pobednicima.

 
Od ovih 17 pobednika 4 nisu dobili poen od mene, a nikom nisam dao 12p. Ovako kada sam ponovo preslusao pesme, mogu reci da su mi u najmanju ruku dobre pesme. Volim kada mi se vecina pesama dopadaju, ali zato mi je teze da podelim poene.
A zaista se nadam da su pobednici svi tu i obavesteni, jer mi je bez veze kada se pesmam tek tako oduzmu poeni.
 
A čekajte, ako dobro razumem, ovo je revija pobednika prethodnih godina, pa se bira najbolji među najboljima, a šta je onda "druga šansa" i "predlaganje tuđih pesama" što se takođe pominje u temi? Je l' su to neka glasanja koja će doći posle ovog?
 
A čekajte, ako dobro razumem, ovo je revija pobednika prethodnih godina, pa se bira najbolji među najboljima, a šta je onda "druga šansa" i "predlaganje tuđih pesama" što se takođe pominje u temi? Je l' su to neka glasanja koja će doći posle ovog?
Ovo su pobednici iz FSC sezone 2020.
Druga šansa je takmičenje gde svako ko je učestvovao 2020. može da pošalje neku pesmu koju je već slao u toj sezoni, a koja nije pobedila.
Predlaganje tuđih pesama ima za cilj da istakneš pesmu koju je neko drugi slao, a za tebe je bila otkriće i nastavio si da je slušaš i kasnije.
 
:unsure:
Ne znam do čega je, ja sam taj dan kad sam pisala ono za mirCa ili dan ranije, ne sećam se, uspela da izlistam sve svoje predstavnike. Mada, možda je do toga što sam ili autor ili sam ograničila na samo poslednjih 17, 18.
Video sam da su na tabeli neki redovi sakriveni i verovatno zbog toga ne prikazuje sve pesme. Npr. ide red 8, pa red 10.
Ja to nisam mogao da promenim u Google Sheets, ali kada sam preuzeo excel fajl, selektovao ceo red i pritisnuo "show" sve pesme su se pojavile.
 
Ovo su pobednici iz FSC sezone 2020.
Druga šansa je takmičenje gde svako ko je učestvovao 2020. može da pošalje neku pesmu koju je već slao u toj sezoni, a koja nije pobedila.
Predlaganje tuđih pesama ima za cilj da istakneš pesmu koju je neko drugi slao, a za tebe je bila otkriće i nastavio si da je slušaš i kasnije.
Okej, znači ja kao novi forumaš čekam da prođe tekući specijal, pa druga šansa, pa predlaganje tuđih (i na ta 3 mogu jelte i da glasam), a posle toga će biti neko novo ovogodišnje originalno 2022 takmičenje na kome mogu eventualno i ja da izbacim neku svoju pesmu, nadam se da sam dobro razumeo.

Ju, a znači svih ovih 17 su samo iz 2020, kojom metodom se proglasi 17 pobednika za jednu jedinu godinu?
 
Zapravo na Specijalu i na Drugoj šansi možeš da glasaš. Na onom trećem i nema glasanja, već svako od učesnika (ako želi) predlaže po jednu pesmu. A nakon toga kreće regularna sezona i tu možeš da uzmeš učešće.
To je zapravo 17 pobednika u nepunih godinu dana. :) FSC uglavnom ne traje duže od 20 dana, a često traje i kraće.
 
Ahaa, ja mislio to ide jednom ili dva put godišnje, nisam znao da to svako malo ide 😁
Jasno, zahvaljujem na pojašnjavanju 😊

Idem da preslušam još jednom ovih 17 za Specijal, pa da glasam 😁
 
Back
Top