10. FSC SPECIJAL - Together again

Video sam da su na tabeli neki redovi sakriveni i verovatno zbog toga ne prikazuje sve pesme. Npr. ide red 8, pa red 10.
Ja to nisam mogao da promenim u Google Sheets, ali kada sam preuzeo excel fajl, selektovao ceo red i pritisnuo "show" sve pesme su se pojavile.
Zanimljivo..Videću o čemu se radi, pa da popravim to.:)
 
Glasala u Reviji pobednika, prvih sedam pjesama su mi odlične i bilo bi mi drago da neka od njih slavi na kraju.

Još uvijek razmišljam što poslati za Drugu šansu jer sam slala pjesme koje i dalje obožavam. Suzila sam izbor na osam pjesama.

Što se tiče pjesme koja mi je obilježila sezonu, tu nije bilo ni najmanje dileme - riječ je o jednoj neobičnoj pjesmi koja nije dobro prošla, ali zato je mene osvojila na prvo slušanje i slušam ju i dalje.
 
Trebalo bi biti rešeno ovo sa skrivenim redovima (vratila sam dokument na jednu od starijih verzija), ali za svaki slučaj ajde neka neko od forumaša proba izlistati svoje predstavnike.
 
Glasah, bilo mi je lako da odlučim kojih 10 će dobiti bodove, i malo teže da skontam kako da raspodelim nižu polovinu bodova, ali rešeno je.
Moram da primetim da ste podosta bivali kao neki ESC žiri, masovno neke "vokal i kompozicija" safe balade pobeđivale 😁
 
Trebalo bi biti rešeno ovo sa skrivenim redovima (vratila sam dokument na jednu od starijih verzija), ali za svaki slučaj ajde neka neko od forumaša proba izlistati svoje predstavnike.
Sad je sve tu (y)
 
Lol vrh, pa bogami masivna ta filharmonija nešto, po pobednicima deluje jača za FSC nego za ESC hahah
Nagradim i ja i lep vokal i kompoziciju ako mi legnu, ali već vidim da sam u najavi u drugom taboru 😅
 
Poslao za DS, ali bi mi mnogo lakse bilo kao na proslom specijalu kada smo ponudili 3 pesme, a forumasi izaberu jednu. Tri bi mi bilo lakse da izdvojim.
 
Poslah pesmu za drugu sansu. Nije mi bilo lako jer sam imao 4 predobre pesme (koje dugo nisam poslusao i lepo sam ih se podsetio), ali odlucio sam se za onu koja me najvise jezi.
 
Gde da vidim pesme koje sam slao 2020?
Ove što mi je pobedila se ni ne sećam uopšte.
 
Ja samo ne znam dal je Eurovisioner na forumu, za ostale znam jesu li ili ne

@Leo Cezar čitaš li ti ikad privatne poruke? 😳
 
Pokvario mi se mobitel, džabe ti, koristim službeni mobitel sa posla, koji nema messenger 😆
 
Tipujem da je tacan odgovor pod e.
A inace, ove pobednicke pesme su mi bas onako fina plejlista.
 
Back
Top