223. FSC - Welcome back!

Tu pesmu od Kovacs sve cesce slusam u zadnje vreme (tipa neko je drugi pusti ili radio itn).

@Tinte mislim da sam zadnje slao Aleksandru Janevu na 200. Fsc ali je moguce da nisam glasao u finale (mozda cak i u pf).
 
E, jeste. Posto nismo bili u istom pf-u, a verovatno nisi bio u finalu, pa nisam mogao glasati za tu pesmu i nisam evidentirao. A kod mene na spisku TOP pesama se nalazi na 2. mestu tog izdanja.
 
Tu pesmu od Kovacs sve cesce slusam u zadnje vreme (tipa neko je drugi pusti ili radio itn).
Isto, samo me nervira što ovaj bolji aranžman sa YT nije i na Spotify-u. Slušao sam i druge pesme da se spremim za svirku, žena kida.
 
@Moderatori jel moze da se trenutna tema pinuje?
 
Jel pesma mora da bude 3 minuta ili kraća? Pitam kao neko ko prvi put učestvuje 😀
 
Otvorio sam moje tabele nakon skoro 3 godine dok se pokusavam odluciti sta da posaljem i ono sto mi je doslo najinteresantnije da gledam je lista pesama kojima sam davao 12, tako da evo jedan mali (velik) recap sve pesme koje su dobili 12 od mene, kao i top 20 forumasa koji su ih najvise dobijali. Obelezene crvenom su ostale u pf, a zutom su pobednici izdanja.
 

Attachments

  • 12s.PNG
    12s.PNG
    14 KB · Views: 28
  • 2013-14.PNG
    2013-14.PNG
    34.2 KB · Views: 27
  • 2015-16.PNG
    2015-16.PNG
    35.5 KB · Views: 26
  • 2017-18.PNG
    2017-18.PNG
    33.7 KB · Views: 25
  • 2019.PNG
    2019.PNG
    12 KB · Views: 28
Ja nisam baš preveliki ljubitelj ovakvih slobodnih tema, prvenstveno zato što imam previše opcija za slanje. Ali svakako podržavam zato što je sada momenat da se privuku novi učesnici.
Poslao sam nešto što slušam često, pa da vidimo kako će proći (a za početak da li će biti prihvaćeno od strane organizatora).
 
A jel imaju di rezultati od proslig fsc-a?
Kako je Petar napisao, spisak je zaključno sa 222. (poslednjim izdanjem na starom forumu) FSC. Ako si mislio na tetsujinov nezavršeni, za njega postoje rezultati polufinala samo, tetsujin ih može objaviti ako želi, mada bih ja lično ostavila ovako kako jeste, a da te pesme možete ponovo slati, ukoliko se neko seća šta je slao. Pošto svakako ne mislim da postoji dovoljno elemenata da se one uključe u spisak, jer je nepotpuno izdanje.

@Niko pinovaću temu kad dođem na laptop (ako Miloš ili Milos-S ne urade) trenutno sam na telefonu.
 
Last edited:
Pinovana je tema sada.
 
Poslao sam pesmu za koju mislim da ce se plasirati u finale (posto ocekujem da cemo imati plufinala), a u finalu ce biti negde izmedju 8. i 12. mesta. Pesma je takva da ce vecini biti dobra, ali ne za visoke poene (mozda bude koja).
Prvobitnu pesmu koju sam poslao, autori su pokusali da mi podvale, tvrdili su da je pesma iz 2021. a ono bila izvodjena u Novembru 2020. Sreca pa nisam unapred platio. 😅
A nadam se da nastavljom sa zajednickim slusanjem i komentarisanjem pesama.
 
Prihvaćena i moja pjesma. Nemam blage veze kako bi mogla proći. Jedan od rijetkih slučajeva kada mi je YT ponudio pjesmu, a da mi se svidjela na prvu i da ju od tada često slušam. Nadam se da će na još neke tako djelovati.

Sve mi miriše na pobjedu jedne pjesme za koju sam primijetila da ju dosta nas ovdje voli. Nisam ju pokušala poslati, ali sigurna sam da je već prijavljena.

Iskreno, u zadnje 2 godine i nisam otkrila nešto previše novih odličnih pjesama pa se nisam ni premišljala što poslati. Zato se nadam da će ovo biti još jedno jako izdanje i da ću uloviti neke nove omiljene pjesme.

EDIT: Dežurna smaračica ovdje. Ne znam kako vidjeti popis svih članova foruma, postoji li uopće ta opcija. Htjela bih pozvati nove forumaše da nam se pridruže, ali od onih koji se već nisu javili na ovoj temi, na pamet mi padaju samo Mrm i Dodo (od aktivnijih). Ako imate još neke ideje ili znate kako da vidim popis svih forumaša, javite!
 
Dobro je sto kada se udje na Forum na naslovnoj strani stoji prijava za FSC, tako da svako moze videti ko udje na Forum i ako je zainteresovan da se prijavi. Ali nije na odmet poslati i poziv.
I dalje ima nekoliko nikova za koje ne znam da li su novi ili stari forumasi. 😅
 
Da, ja isto za neke nisam na čisto jesu li novi ili stari. :D

To za prijave nisam ni vidjela. 😅
 
Back
Top