223. FSC - Welcome back!

Umreću od @Endrega koji se smeje ovim postovima iznad, sad je i meni iz nekog razloga smešno. :D

Ja sam ove godine baš slabo slušao muziku u odnosu na prethodne, ne znam šta se desilo.
 
Hvala na lajkovima, nova opcija se desila, sviđa mi se! :love:
Jedno pitanje, da li Bebi nije više OGAE član? ImAmo karticu i dalje, pisali smo rad o fanovima foruma i ostavili dokumentovani trag o postojanju bivšeg, valjda nas priznajete i dalje.:alien: Nemam broj postova, al valjda možem ko teniseri da prođem sa WildCard.
Ola mi Bebebe Ola mi Bebebe!
 
Htjela bih pozvati nove forumaše da nam se pridruže, ali od onih koji se već nisu javili na ovoj temi, na pamet mi padaju samo Mrm i Dodo (od aktivnijih). Ako imate još neke ideje ili znate kako da vidim popis svih forumaša, javite!
Tu sam! Zapravo sam planirao da učestvujem u ovom poslednjem glasanju, ali nisam stigao. I ja kao debitant moram da proučim pravila i čim pronađem nešto adekvatno, prijavljujem se 😊
 
Da li će se i na novom forumu kupovati glasovi? Slati ziceri? Menjati pesme u sred priredbe? Odustajati od takmičenja?

Treba razmisliti i o Ex-Yu Contestu. Srbovizija neka ostane zaborav kao projekat sa druge planete, koncept može da se mazne ali prometiti naziv kao što je Beovizija u PZE. Ipak je malo zvučalo kao da su postojale teritorijalne pretenzije kroz pesmu.
 
Pa FSC imao više skandala od ukrajinskih nac. izbora.
 
Bas si razmisljao sta da posaljem, neku rokačinu u mom điru ili nesto drugo. Odlucim se za drugu opciju, a kad ono zauzeto. Nema veza, barem ce pjesma dobiti 12icu.

Jedva cekam da vidim kako ce vam se pjesma svidit, nekako mi pari da ce zavrsit pretposljednja u pf
 
Saljem veceras pesmu, imam neke ideje, samo moram proveriti po spisku sta ispunjava uslove.
Kad mogu ucestvovacu, draze bi mi bilo da je druga opcija pobedila, ali ono izgleda da sam ja uvek u manjini 😁
 
Da li prvo rezerviramo zemlju koja je slobodna, pa ako je, šaljemo pesmu koju želimo? Ja sam samo na takvom takmičenju učestvovao... Učestvovao bih sada ovde..
Hvala
 
Pošalješ pjesmu koju god hoćeš (ako zadovoljava uvjete iz uvodnog posta), nema rezervacija zemalja!
 
  • Like
Reactions: Mrm
Nema rezervisanja zemlje, tj. ima ali kada to organizator traži i kada je to u skladu sa temom izdanja. Bitno je samo da izvođač i pesma ispunjavaju sve uslove trenutne teme...
 
  • Like
Reactions: Mrm
@Milos-S Poslao sam nesto sto do sada nisam slicno slao, tako da ne znam da li ce ti se dopasti.
@Margy Mislim da sam s time dosadio. 😅 Prvo moje ucesce je proslo tako da sam bio poslednji u finalu (bez pf-a) u konkurenciji od 25 forumasa, a njih troje mi dalo poene. Ro97 6p, etica 4p i Avocado(Endrega) 2p. To je bilo na 189. FSC-u, a na 200. FSC-u sam pobedio 🥲. Poslednji pobednik debitant. Tako da ....
Saljem veceras pesmu, imam neke ideje, samo moram proveriti po spisku sta ispunjava uslove.
Kad mogu ucestvovacu, draze bi mi bilo da je druga opcija pobedila, ali ono izgleda da sam ja uvek u manjini 😁
I ja sam za drugu opciju, nekako mi se cini da bi trebalo krenuti sa novom sezonom.

Sad je vec izvesno pf-e, jos samo da se vidi koliki ce taj broj biti. Ko zna, mozda se dogura i do 40. Mada tipujem na 34-35.
 
Ja imam trip da svi ti sto su morali da menjaju pesmu su prvobitno poslali istu pesmu. :D
 
Ja sam poslao, čekam sad da vidim...
 
Preteška tema.I ono što sam mislio da može, ne može.
 
Svidelo mi se ovo pravljenje recapa pesama koje sam slao, pa evo još jednog.. U pitanju su pesme koje su ušle u top 10, da ne bude da samo nešto kukam 😁 Možda prizovemo još jedan top 10 plasman ovim videom, ko zna 😉

 
Back
Top