223. FSC - Welcome back!

Poslao sam pesmu za koju mislim da ce se plasirati u finale (posto ocekujem da cemo imati plufinala), a u finalu ce biti negde izmedju 8. i 12. mesta. Pesma je takva da ce vecini biti dobra, ali ne za visoke poene (mozda bude koja).
Prvobitnu pesmu koju sam poslao, autori su pokusali da mi podvale, tvrdili su da je pesma iz 2021. a ono bila izvodjena u Novembru 2020. Sreca pa nisam unapred platio. 😅
A nadam se da nastavljom sa zajednickim slusanjem i komentarisanjem pesama.


Ovo iz opisa deluje da bi moglo da mi se svidi :D Za sad tvoj najbolji entry za mene je Frank Sinatra a odmah iza Helloween :D Neka i ova pesma bude makar upola na tom nivou!


A kako rekoh, mislim da ces ti ovu moju voleti :D E sad da li sam u pravu ili ne, saznacu kad vidim komentare xD


U principu, ko dobro zna moj muzicki ukus zna sta moze da ocekuje sada i tu nece biti iznenadjenja. Nadam se da ce mi se poklopiti polufinale 😅
 
Ja nešto generalno nisam u tokovima i momentalno apdejtovan, čak i kad izlazi muzika od izvođača koje volim i kao pratim, dosta stvari se nateram da čujem i krenem da slušam tek koju godinu kasnije lol, tako da sad preslušavam svašta nešto od prošle i ove godine i šta znam i šta ne znam, pa ću valjda uskoro da izaberem.
Budem li dobio i ja zahtev za promenu entrija onda stvaaarno, i ovako se teško odlučujem 😅

Nego, moram li po pravilniku kao FSC debitant stvarno da se obraćam administratorima za odobrenje ili nam je debitantima to sređeno? 😅
 
Kada zvanično izađu sve pesme, ne smemo da otkrivamo koju pesmu smo poslali, a smemo da komentarišemo sve pesme ili će sve biti odmah javno?
Moja pesma je ono što ja slušam i volim i ne mislim da će biti dobro prihvaćena ovde, niti ostvariti neki wow rezultat, ali mi je jako drago što će učestvovati na FSC-u.
 
Kada zvanično izađu sve pesme, ne smemo da otkrivamo koju pesmu smo poslali, a smemo da komentarišemo sve pesme ili će sve biti odmah javno?
Moja pesma je ono što ja slušam i volim i ne mislim da će biti dobro prihvaćena ovde, niti ostvariti neki wow rezultat, ali mi je jako drago što će učestvovati na FSC-u.

Ne smeš otkrivati koji je tvoj predlog do kraja, mogu se komentarisati pesme. ;):D
 
Moja pesma je ono što ja slušam i volim i ne mislim da će biti dobro prihvaćena ovde, niti ostvariti neki wow rezultat, ali mi je jako drago što će učestvovati na FSC-u.
Jedva čekam da čujem! Istina, svi se ovdje volimo (i) natjecati, ali mislim da nam je prije svega cilj otkrivanje nove muzike i izvođača, zabava, zezanje, druženje... Čak i ako ti pjesma sad loše prođe (na mom prvom FSC-u bila sam zadnja u polufinalu :ROFLMAO: a mislim da bi i @Tinte imao nešto reći na tu temu), nemoj da te to obeshrabri! S vremenom ćeš vidjeti tko ima muzički ukus najsličniji tvome.
 
Kako je Petar napisao, spisak je zaključno sa 222. (poslednjim izdanjem na starom forumu) FSC. Ako si mislio na tetsujinov nezavršeni, za njega postoje rezultati polufinala samo, tetsujin ih može objaviti ako želi, mada bih ja lično ostavila ovako kako jeste, a da te pesme možete ponovo slati, ukoliko se neko seća šta je slao. Pošto svakako ne mislim da postoji dovoljno elemenata da se one uključe u spisak, jer je nepotpuno izdanje.

@Niko pinovaću temu kad dođem na laptop (ako Miloš ili Milos-S ne urade) trenutno sam na telefonu.

Ja bih slao pesmu sa ovog nikad završenog izdanja (ne znam da li je uopšte i završeno tada glasanje za polufinale), tako da onda bi bilo bolje da se ne objavljuju rezultate.
 
Neće biti objavljeni rezultati polufinala (za koje je završeno glasanje), složili smo se u međuvremenu da je tako najbolje.
 
Nego jel moram da ispišem 30 postova pre nego što se prijavim i da tražim dozvolu ? :D
 
Ne moras.

U principu, drzimo to pravilo kao neku preventivu da, kad se neko novi prikljuci, ne bude u pitanju neko ko ce da "minira" takmicenje, ali ovako kad je u pitanju neki povratnik kog znamo, nema potrebe za time. Mozes i sada poslati pesmu sto se mene tice :) Ucestvovao si ranije, bio si aktivan, tako da sto se mene tice, mozes i sada da ucestvujes.


Inace se svasta desavalo na FSC-u kroz njegovu istoriju. Imali smo i situaciju da forumas namenski dovlaci grupu ljudi da mu (po instrukcijama) daju bodove, imali smo i "komsinicu koja krade internet".......svacega je bilo tako da su ova neka pravila u stvari prinudno nastala i drzacemo ih se i dalje ali kad je u pitanju neko koga znamo sa starog foruma, on nema potrebe da se dokazuje ponovo.
 
Secam se dobro tih skandala, a ovaj gore pomenuti gde je jedan forumas zvao druge da glasaju za njega.....i cak je na jednom izdanju tehnicki samom sebi namestio pobedu, mislim da je to ipak bio nivo koji niko drugi nije uspeo da dostigne, mada su se neki svojski trudili :ROFLMAO:


I sam njihov kraj na FSC-u je na kraju ispao spektakularan. Nesto poput Red Weddinga, ali FSC edition. Tad mi je Scooby isto dostavio krunske dokaze za muljanje na bas tom FSCu gde je samom sebi upisao 12 bodova i na kraju pobedio. Posto je bas njegove glasove iskrivio i bas taj deo :D

Sacekali smo posle toga da se zavrsi polufinale i onda je krenulo izbacivanje. Secam se da je bilo i dosta ljudi tada, posto smo najavili da to sledi i svi su bili znatizeljni da vide ko ce sve napustiti kucu Velikog Brata :p
 
Pozdrav svima! Odlučih i ja da se vratim na fsc. Nadam se da ćemo svi uživati dok budemo tražili pesme koje ćemo slati i dok budemo slušali različite numere.

Konkurencija mora biti zdrava, biti zdrava.
 
Ja se sigurno neću proslaviti jer nisam preterano slušao muziku i prikupljao pesme u poslednje dve godine, tako da sam totalni autsajder kod ovakve teme, ali to ne znači da ću odustati i iz takve pozicije! 💪
Ako ne pobedi ovaj gore koji se prvi prijavio, to je veliki izazov i uspeh za sve nas!!! 😃
 
Back
Top