223. FSC - Welcome back!

Na 23 smo prijave. Vjerujem da će se ivana prijaviti, naravno i ja budem. Euronik mora promijeniti prijavu. To je već 26.
Koga još možemo pozvati od starih? Gdje je etica? Zna li tko kako doći do nje?:oops:
 
Fali nam i Erin. Ono malo sto smo videli...tj. culi od nje je obecavalo. Nadam se da ce se i ona vratiti na FSC.
 
A sta je sa hari, Eddie, Milos97, stevan koji su bili jedni od najredovnijih, a tu su jos Evil, kopachka, MrVlax; mirCa nema, kao i Bjorna, a i MO i verovatno jos neko koga sam mozda zaboravio i da sad ne idem pojedinacno ko se sve takmicio.
Ja sve mislim kako etica iz ilegale prati dešavanja pa će se prijaviti u poslednjem trenutku, kako to obično i biva. :D
Isto sam sinoc pomislio za eticu i cekam da se javi do poslednjeg sata prijave.
 
Eto i mene, inače imam sličan problem o kome je pisao Milan, iskreno više volim da bude barem malkice ograničenije, ovako ne mogu dugo da se odlučim u kom pravcu da idem sa predlogom koji šaljem.
 
Novinar, Scooby, Doctor Who,...? Sigurno ima još neko..

Uostalom, svi koji su odlučivali o sudbini FSC-a u onoj anketi trebalo bi sada da učestvuju u istom...
 
Je l' postoje promo i prateći sadržaji za FSC? Tipa, šaljemo i anonimno se objavljuju pre glasanja i lajv izvođenja pesme ako ih ima kao prateći sadržaj, ili šta je izvođač negde izjavio o toj pesmi ako postoji izjava, ili tipa svako anonimno odabere par forumaša kojima će organizator dodatno ali opet anonimno promovisati pesmu u inbox pa kao virtuelni pre-FSC promo tour, pa onda recimo i kladionice pre samog glasanja? 🤣
(zezam se naravno 😅)
 
Ne idemo baš toliko u detalje. :ROFLMAO: Ali svako od nas ima pravo da iznese javno svoje mišljenje i komentare o pesmama.
Jedno vreme smo imali zajedničko preslušavanje pesama, pa one koje od njih prođu u finale slušamo ponovo, ali u live verziji (ako postoji).
 
Ma kontam naravno, treba vremena i preslušati sve pesme (posebno ako se sluša dva put i više ili ako neko sluša baš ono pažljivo i fokusirano). To sa zajedničkim preslušavanjem i eventualnim lajvovima i nije loša ideja, ali opet je pomalo nefer i troši dodatno vreme svima a posebno organizatoru itd. tako da kapiram ako se i to prestalo.

Ali hit mi je što tipa može svako javno da kao osim ostalih prokomentariše i nahvali i svoju pesmu 😅
 
Slusanje zajednickog FSC moze da organizuje bilo ko, ne mora organizator i ko hoce da slusa i da na taj nacin olaksa sebi slusanje ukoliko nema bas vremena da preslusava vise puta. Kad su pf-a u pitanju, lakse je, jer je dovoljno da preslusavas samo svoje pf-u, a ono drugo i ne mora. Zajednicko slusanje FSC-a je prestalo sa FSC-om. Uglavnom nas bude do 10, a redje 15-ak. Iako do tada preslusam najmanje 2-3 puta, meni je to zajednicko preslusavanje zanimljivo, da cujem kako ko reaguje na koju pesmu, a pogotovo na moju. :) Pa se smorim kada dobijem lose komentare. Ili kez od uva do uva kad su odlicni.
Novinar, Scooby, Doctor Who,...? Sigurno ima još neko..

Uostalom, svi koji su odlučivali o sudbini FSC-a u onoj anketi trebalo bi sada da učestvuju u istom...
Ove sto sam spomenuo manje-vise nisu na Forumu ili su mozda pod drugim imenom; a Novinara i Scoobyja sam vidjao da su na Forumu, a za Doctora Who nisam siguran.
 
Last edited:
Pozdrav svim forumašima, novim i starim 👋
Starosedeoci me se možda sećaju, 159. FSC je poslednji put da sam učestvovala, kaže tabela.
Mislila sam da ovo izdanje samo preslušam, ali ću pokušati da priključim i tražim nešto odgovarajuće. Poprilično sam slabo pratila muzičku scenu godinama unazad, preslušavam svašta i par pesama mi se izdvojilo, ali za sada ništa što mi se baš sviđa. Nadam se da ću naći nešto zanimljivije.
 
Back
Top