223. FSC - Welcome back!

Welcome back, kao Ŕto i tema kaže, Erin! :)

Meni će ovaj FSC biti edukativnog karaktera, čisto da vidim Å”ta ste to pripremili i Å”ta se zanimljivo deÅ”avalo na muzičkoj sceni u poslednjih godinu i po dana, s obzirom da sam slabo Å”toÅ”ta propratio, a izgleda da se ni na moje učeŔće nije računalo kada ste proveravali ko je ostao da se prijavi. šŸ˜€
S obzirom na te okolnosti, ja sam zadovoljan koliko sam stigao da se pripremim i da istražim za ovaj FSC, tako da sam zadovoljan i pesmom koju sam poslao. (y) BaÅ” mi prija i deluje hitično! E sad, ne znam kako ćete vi reagovati na to i da li ima ikakve Å”anse, ali bi bilo dobro da se makar joÅ” nekome dopadne...

PS: Å ta mislite, koje su Å”anse da se večeras ne pojavi neka pesma grupe MĆ„neskin u takmičenju?
 
Minimalne :cool:

Nadam se da cu nekim cudom procitati veceras ime etica kad krene priredba
 
Erin mora promijeniti pjesmu. S obzirom da se prijavila prije 19:00h pričekat ću zamjenu.
 
Welcome back, kao Ŕto i tema kaže, Erin! :)

Meni će ovaj FSC biti edukativnog karaktera, čisto da vidim Å”ta ste to pripremili i Å”ta se zanimljivo deÅ”avalo na muzičkoj sceni u poslednjih godinu i po dana, s obzirom da sam slabo Å”toÅ”ta propratio, a izgleda da se ni na moje učeŔće nije računalo kada ste proveravali ko je ostao da se prijavi. šŸ˜€
S obzirom na te okolnosti, ja sam zadovoljan koliko sam stigao da se pripremim i da istražim za ovaj FSC, tako da sam zadovoljan i pesmom koju sam poslao. (y) BaÅ” mi prija i deluje hitično! E sad, ne znam kako ćete vi reagovati na to i da li ima ikakve Å”anse, ali bi bilo dobro da se makar joÅ” nekome dopadne...

PS: Å ta mislite, koje su Å”anse da se večeras ne pojavi neka pesma grupe MĆ„neskin u takmičenju?
Vise smo obracali paznju na one koji nisu tu ili su retko na Forumu, a ja sam tebe racunao da ces se prijaviti. (y)
Mozda se meni dopadne pesma, za promenu. šŸ˜

Fin broj. Ocekivao sam da ce biti do 40 prijava, a realnije 34-35. Na neke uopste nisam ocekivao da ce se prijaviti, pojaviti i sto mi je drago.
Priredbu pratiti necu, jer neko mora i da radi.
 
PREDSTAVLJANJE PJESAMA

Dragi forumaŔi,
dobrodoÅ”li na predstavljanje svih polufinalnih pjesama. Jedna od njih 38 će uzeti pobjedu i otići će u povijest foruma kao prva koja je na novom pobijedila. Imamo tematski različite pjesme. S obzirom da je broj poveći, krenimo odmah... Pjesme ću stavljati random orderom, a polufinala ću kasnije poslagati i staviti u drugi post.

Za naŔe nove forumaŔe koji debitiraju - sluŔate sve pjesme, možete ih komentirati (Ŕto je i poželjno), ali ne smijete otkriti svoju pjesmu. Glasujete samo u svojem polufinalu. I naravno, ne možete glasati za svoju pjesmu. Otkrivanje forumaŔa, koji stoje iz svojih pjesama, je nakon finalnog glasovanja.

S obzirom da većinu izvođača pretjerano ne znam, neću raditi nikakve uvode nego ću staviti baner i pjesmu. A vi onda nakon sluÅ”anja komentirajte.

To je to! Krenimo.
 

3S1Y4dL.png
 
vrcfezt.png


*tek sada skužih da forum ne smanjuje banere sam.. niÅ”ta gledat ćete velike slike o_O
 
Jako volim Antoniu mada ima bolje pesme, svakako nije loŔe.

Druga pesma vrlo interesantna.
 
Back
Top