223. FSC - Welcome back!

Koja li je tajna zdrave kose Meghan Sparkle?! :D
Dobrodošla nazad!!! 👏👏👏

Da li ima šanse da nam pristigne i etica?! 😬
Hahaha, pa što sada ne mogu da editujem nik :D
Bolje vas našla! :giggle:

I ja se nadam se da će se priključiti :giggle:
 
Moju pesmu ce ili da vole ili da mrze. Bas ce mnogo zavisiti od toga sa kim u pf bude.
 
Nisam video da li se pisalo o ovome... da li Tetsujinu kao pobedniku 222. FSC-a ostaje pravo na direktno mesto u finalu na ovom izdanju? Prethodni 223. FSC nije završen, a s obzirom da nastavljamo gde smo stali, kapiram da bi to bilo fer.
 
Ukoliko ima zainteresovanih, mogli bismo da ponovo slušamo zajedno FSC.
Podrazumeva se. (y) Ali da za ovo izdanje bude u petak. Sreda i cetvrtak necu moci da pratim.
Pozdrav svim forumašima, novim i starim 👋
Starosedeoci me se možda sećaju, 159. FSC je poslednji put da sam učestvovala, kaže tabela.
Mislila sam da ovo izdanje samo preslušam, ali ću pokušati da priključim i tražim nešto odgovarajuće. Poprilično sam slabo pratila muzičku scenu godinama unazad, preslušavam svašta i par pesama mi se izdvojilo, ali za sada ništa što mi se baš sviđa. Nadam se da ću naći nešto zanimljivije.
Sparkle, sprakle ...:unsure: Poznato mi ime, iako nisam ucestvovao u tom periodu. Da vidim. A, da. U TOP 10 po ukupnom broju pobeda, ukupno 6. Zlatni period je bio od 85. do 91. izdanja, 3 pobede (85, 89, 91). Poslednja pobeda na 113. FSC-u. 👏 Lepo. Dobrodosla nazad.
Prihvaćena mi je prijava :love:

@Tinte slobodno nastavi tradiciju davanja meni top poena :LOL:
Pa, na poslednja dva izdanja od mene 12 i 10p. Ako si se potrudio za ovo izdanje, onda moze, moze. A kod tebe bi se moglo popraviti, da nakon dve nule udelis koji poen, ne moraju TOP poeni, ali ovi krompiri nisu lepi za videti. (y)
 
@Tetsujin je l' nemaš više tabelu sa glasovima sa onog poslednjeg FSC-a? Ako nemaš, da unesem u svoj Excel da sam pobijedio, šta zna Office 😂
 
Vidim, prijavio se i Micky :love:
Ja ću poslati pesmu sutra vrv.Našao sam samo jednu koja odgovara, a plan B nemam.
 
Sparkle, sprakle ...:unsure: Poznato mi ime, iako nisam ucestvovao u tom periodu. Da vidim. A, da. U TOP 10 po ukupnom broju pobeda, ukupno 6. Zlatni period je bio od 85. do 91. izdanja, 3 pobede (85, 89, 91). Poslednja pobeda na 113. FSC-u. 👏 Lepo. Dobrodosla nazad.
Hvala na dobrodošlici :)
Da, može se reći da sam imala prilično dobre plasmane, a pamtim da Leo bio apsolutni šampion 🏆
 
Hvala na dobrodošlici :)
Da, može se reći da sam imala prilično dobre plasmane, a pamtim da Leo bio apsolutni šampion 🏆
21 pobeda :LOL:

Dobrodosla sparkle , neke tvoje pesme i dalje rado slusam :love:

Ko ne zna sparkle jednom namerno nije glasala da ne bi pobedila :LOL: :cool:
 
Posto vidim da se FSC vratio, prijavio bih se da znam sta bih slao, ovako mi se sve nametnulo odjednom pa sam na nikud, tako da nazalost moracu ga propustiti kako bih bio spreman za sledeci...
 
21 pobeda :LOL:

Dobrodosla sparkle , neke tvoje pesme i dalje rado slusam :love:

Ko ne zna sparkle jednom namerno nije glasala da ne bi pobedila :LOL: :cool:

Dog GIF


Hahaha, e jesam bila biser :LOL:
Zaboravila sam na to, baš sad tražim koje su mi pesme diskvalifikovane i verovatno je to bio slučaj sa Kadebostany - Castle in the snow
 
Nakon dosta razmišljanja oko toga šta poslati, odluka je donesena. Očekujem pozitivne reakcije od većine, ali ipak sam u pripravnosti.
 
Back
Top