225. FSC - VS

Šta je ovo, što je sve ovako utihnulo?!

Ja glasao i nisam pretjerano zadovoljan konkurencijom u svom polufinalu. Realno mi je za poene možda 5-6 pjesama, ostalo bih rekao da su pokloni. Ali sam se zato pošteno namučio sa svojim top 3 - sve 3 pjesme su mi tu negdje i nekako rasporedim pjesmi A 12, pjesmi B 10 i pjesmi C 8 bodova i onda ipak odlučim pjesmi C dati 12, ali sam onda PONOVO pjesmu C spustio na 8, a pjesmu A podigao na 12 jer sam ipak odlučio više nagraditi originalnost + mislim da joj više treba tih 12 nego pjesmi C. I na tome je onda ostalo.

Za svoj prijedlog sad još čvršće vjerujem da zaslužuje finale.
 
Šta je ovo, što je sve ovako utihnulo?!

Ja glasao i nisam pretjerano zadovoljan konkurencijom u svom polufinalu. Realno mi je za poene možda 5-6 pjesama, ostalo bih rekao da su pokloni. Ali sam se zato pošteno namučio sa svojim top 3 - sve 3 pjesme su mi tu negdje i nekako rasporedim pjesmi A 12, pjesmi B 10 i pjesmi C 8 bodova i onda ipak odlučim pjesmi C dati 12, ali sam onda PONOVO pjesmu C spustio na 8, a pjesmu A podigao na 12 jer sam ipak odlučio više nagraditi originalnost + mislim da joj više treba tih 12 nego pjesmi C. I na tome je onda ostalo.

Za svoj prijedlog sad još čvršće vjerujem da zaslužuje finale.
Prošla drama dok se čekala priredba. 🤣 Zatišje pred buru..šalim se, ja još nisam poslušao pesme nešto sam bez volje ovih nekoliko dana
 
Ja bacio malo pogled na nastupe pesama, skoro sve što mislim da ide u finale ima neki uživo nastup. Biće prezanimljivo gledati!

A pesme slušam dok radim u pozadini, zarazio sam se skroz Gininom pesmom, kakva prelepota!
 
Ja poslusah svoje pf, i nisam bas odusevljen, bice bas poklanjanja poena. Ocekivao sam mnogo bolje predloge, obzirom na to da je tema bila poprilicno slobodna.
 
Šaljite bolje pesme, šta da vam kažem.
 
Vrlo retko da me nesto odusevi na prvu, ne samo na FSC nego opsto, plus za FSC ima to jos faktora, slusas 20 pesama za redom, nije ti fokus tu celo vreme, pogotovo ako slusas dok radis. Kroz nekoliko slusanja vec mi se stvori bolja slika oko sve pesme, kako bi ih rangirao i izdvoje mi se neke koje hocu da zacuvam i slusam nadalje.
 
Pokoja da, i te pesme uvek dobiju 12 naravno , a te koje mi siluju usi, preskocim nakon prvog slusanja naravno ali i oni su retki posto generalno slusam svakakvu muziku.
 
Vrlo retko da me nesto odusevi na prvu, ne samo na FSC nego opsto, plus za FSC ima to jos faktora, slusas 20 pesama za redom, nije ti fokus tu celo vreme, pogotovo ako slusas dok radis. Kroz nekoliko slusanja vec mi se stvori bolja slika oko sve pesme, kako bi ih rangirao i izdvoje mi se neke koje hocu da zacuvam i slusam nadalje.
Nije uvek, ali u dosta slučajeva jeste tako. Mene recimo Lotte (Auf beiden Beinen) nije oduševila na prvu. Mislim da je čak bilo samo 7 poena u polufinalu. Ali zato je jedna od retkih FSC pesama koja mi je ostala da je i dan danas s vremena na vreme poslušam. 😊
 
Pa ja preslušavam samo ono za šta znam da postoji šansa da mi se svidi jer ima dosta pesama koje jednostavno nisu za mene i znam da mi se neće sviđati ni nakon 10. slušanja, a pesme koje upale na prvu su one koje najviše nagradim na kraju.
 
Uh, ja sam se usudio da po prvi put rangiram oba pf i ostajem pri početnom utisku da mi je ovo prilično solidno izdanje ☺️
Gledao sam da uklopim preferencije i trenutni vajb i ništa od predloga mi nije kritično. Ove dvojčice mi jednostavno nisu legle, no hard feelings 🤝

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Argy - Tataki
Arnór Dan - Stone By Stone
Chica Sobresalto - Fusión del Núcleo
Chris Holsten – Wish I Never Met You
Evangelia - Fotiá
Grant Knoche - Custom Hell
Griff - Black Hole
Ida Prester - Minuta
Joji - Glimpse Of Us
Owlle - Mirage
Zoe Wees - Control

⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Doja Cat - Say So
Jérémy Frerot - À la vie qu'on mène
Joyce Jonathan - On
Martija - Ne voliš
Ray Dalton - In My Bones
Tijana Dapčević - Reset
Timmy Trumpet - Just In Case
Tommaso Paradiso - Piove in discoteca
Tor Miller - Surrender

⭐ ⭐ ⭐

Alec Benjamin - Let Me Down Slowly
Ben Platt - Older
Gina - Pepeo
Goca Stojićević - Zagrli me i oprosti mi
India Shawn - Don't Play With My Heart
Jonathan Roy - Good Things
Kejsi Tola - Me ke mua
Kralj Čačka - Moj Avatar
Ollie Gabriel - Running Man
Sam Fender - Getting Started
Severija - Zu Asche, Zu Staub
Zoi - Jasno mi je

⭐ ⭐

Akis Deiximos - Tsigara
Aya Nakamura - Djadja
David Temelkov - Ne diži ruku
Eden Muñoz - Chale
Enisa Nikaj - Count My Blessings
Geoffrey Oryema - Makambo
Irkenc Hyka - Asaj
Marija Mikić - Kako nam je bilo dobro
Zaho - Ma lune
 
Back
Top