226. FSC - My Słowianie

Dobili smo 19 finalista 226. FSC-a, ali prije no što vidimo tko su oni, prvo ćemo vidjeti tko to nažalost nije pronašao svoje mjesto u finalu:

25.png

*Kometi, naravno, nisu 110. nego 10. lol

26.png
 
I da, svi organizatori koji su me ove godine ostavili za kraj da znaju da će na svim mojim organizacijama biti na kraju njihovi rezultati. 🥰
Mene ove godine već Tetsujin i Marko ostavili za kraj, a tek je četvrto izdanje lol, ne znam zašto sam im na piku 🙁
Znači bukvy blaženi Milan koji me prvog prozvao,duša od čovjeka
 
Mene ove godine već Tetsujin i Marko ostavili za kraj, a tek je četvrto izdanje lol, ne znam zašto sam im na piku 🙁
Znači bukvy blaženi Milan koji me prvog prozvao,duša od čovjeka
Mene ostavili svi.
 
Ubrzo stiže popis, Spotify playlista i rok za glasanje. Dotle budite blagi prema babi vi koji ste ispali, a vi koji ste prošli, izgrlite je!
 
Ispadanje za dva poena......... :(

Zao mi je svakako, Polnalyubvi mi je najdraza izvodjacica iz Rusije a ovu pesmu obozavam. Hvala svima koji su glasali za nju.

Sljivovica mi je bila najbolja pesma na izdanju, ni ona nije prosla. Neki su mislili da je ovo i moja pesma.


Pohvale Marku na kreativnoj i zanimljivoj priredbi i cestitke finalistima.
 
E da, ja sam opet ispao kod ovog Marka koji je očito uklet za mene, slijedeći put se neću ni prijavit na izdanje koje on organizira, samo ću doći na temu popljuvat banere i to je to, eto da znaš!
 
Ja sam konačno u finalu nakon tri ispadanja.
Šteta za Adama & Doriana, Gorod, Papija i Teu. Odlične pesme.
Nažalost Ro izgleda da je stvarno "bad luck" kad se meni svidi tvoja pesma. :confused:
 
Rezultati onako... Nije prošlo nekoliko pjesama koje su mi baš dobre, ali, ako ništa drugo, sad bar neće biti teško složiti top 10.

1. polufinale
10: Shaderwan Code - Kad procvatu behari (Mrm)
6: Stepan i Meduza - Snezhana (rintintin)
4: Paweł Domagała - Weź Nie Pytaj (Djole89)
3: Ania Iwanek & Riya Sokół ft. Piotr Cugowski - Miasto (Leo Cezar)
1: Gorod 312 - Pomogi mne (Ro)

2. polufinale
7: Polnalyubvi - Kometi (Milos-S)
6: Adam Mišík, Dorian - Proud (Petar)
5: Murakami - Vstrechi ne budet (etica)
4: Męskie Granie Orkiestra - I Ciebie też, bardzo (Peace)

Što se Šljivovice tiče, uletjela mi je u zadnji tren. Već sam imala spremnu pjesmu koju ću poslati, ali sam preslušavala neku playlistu na YT i kad sam čula tu pjesmu - znala sam da je prava za ovo izdanje. Meni je svakako bila otkriće, drago mi je da je i nekima od vas! :D

Cijelo izdanje mi se sviđa, tako da ću dodatno istražiti neke od izvođača za koje sam sada prvi put čula.
 
Veseli se srpski rode je prošlo, jel realno? 🤔😬
 
Back
Top